Рубрика: Суспільство

03 березня

Закарпатські водники спільно з угорськими колегами прибирали береги Тиси

foto

29 лютого 2020року працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та міжрайонних управлінь водного господарства взяли участь в екологічній акції з прибирання берегової лінії р. Тиса та заповідної зони заплавного лісу, поблизу населеного пункту Тисасалка, сусідньої Угорщини

Даний захід проводився спільно з угорськими колегами Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства, волонтерами з природоохоронної організації PetKupa з метою привернути увагу громадськості до проблеми засмічення річок. До акції також долучилися члени Басейнової ради річки Тиси на чолі з головою ради – Шпонтак Ю., представники Міжнародної комісії зі захисту річки Дунай (Ярошевич О., Цапулич О.), ТОВ «Водоканал Карпатвіз» (Галайда Й. ) та громадські організації з України та Угорщини.

Протягом дня спільними силами було прибрано близько двох кілометрів берегової лінії та заплавного лісу р. Тиса. Побутове сміття, переважно пет-пляшки, вивозилося на територію логістичного центру насосної станції «Сипа», де його сортували за кольором, відкручували кришечки, пресували для наступної переробки.

Джерело: БУВР Тиси


03 березня 2020, 12:53
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Більшість українціа залишилися без відпустки цього літа

Закінчився призов на строкову військову службу (ВІДЕО)

На Закарпатті на одного учня у сільсікій школі держава витрачає 26 677 гривень на рік

З початку карантину статус безробітних отримали майже 400 тисяч українців

З середи в Ужгороді запрацюють дитячі садки

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину