Рубрика: Бізнес

03 березня

5 причин використання діаграми Ганта

Управління проектами нагадує жонглювання м'ячами, оскільки змушує маніпулювати відразу декількома завданнями, співробітниками і бюджетом. Якщо не вкластися у термін, все планування може потерпіти невдачу. Полегшити роботу та не пропустити дедлайнів дозволяє діаграма Ганта онлайн – один з Agile-інструментів сервісу Worksection.

Діаграма Ганта використовується для планування, візуалізації й розділення проектів на завдання і підзадачі. Це зручний спосіб, який дозволяє побачити:

 • дату початку проекту;
 • завдання проекту;
 • виконавця кожного завдання;
 • коли завдання починаються і завершуються;
 • скільки часу займе кожне завдання;
 • як завдання об'єднуються, перекриваються і зв'язуються один з одним;
 • дату закінчення проекту.

У програмному забезпеченні Worksection діаграма являє собою дві шкали: горизонтальну для вказівки часу і вертикальну для задач. Якщо час початку або завершення завдання змінюються, терміни всіх пов'язаних з ним завдань виправляються автоматично. Це допомагає менеджерам проектів і командам оцінити та визначити необхідні ресурси, зрозуміти залежності між завданнями й спланувати порядок, у якому кожне з них буде виконано, якщо весь проект буде завершений вчасно.

Як онлайн-діаграма Ганта покращує управління проектами

 1. Використання діаграми дозволяє бачити в одному місці все, що пов'язано з проектом. Вона діє як інструмент візуалізації й визначення пріоритетів, надає повний огляд проекту та критичну інформацію, яка контролюються менеджерами: порядок, тривалість і прогрес, досягнутий у виконанні завдань.
 2. Комунікація – невід'ємна частина проекту, яку забезпечує діаграма Ганта. Менеджери використовують зв'язок, щоб знати, хто над чим працює та для передачі виконавцям відповідної інформації. Це покращує спілкування з учасниками проекту, взаємини усередині команди й усуває потребу в окремому інструменті для зв'язку і моніторингу.
 3. Зручний Agile-інструмент дозволяє ефективно делегувати завдання, не перевантажуючи виконавців. Правильне управління ресурсами збільшує ймовірність виконання проекту з дотриманням бюджету та дедлайнів.
 4. Завдання, виконання яких залежить одне від одного, ускладнюють управління багатозадачними проектами. Огляд проектів у програмному забезпеченні Worksection дозволяє бачити залежні завдання і складати розклад так, щоб вони не впливали на загальний прогрес, а члени команди несли рівну відповідальність.
 5. Використання діаграми Ганта дає можливість менеджерам проектів і командам відстежувати прогрес, виділяючи значущі перемоги та невдачі. Ця функція створює відчуття відповідальності на робочому місці.

Побудувати діаграму Ганта на Worksection може кожен. Інструмент вже використовують «Нова Пошта», The Village Ukraine, Sasquatch Digital і Ulichnaya Eda. Підключайтеся до тарифу «Преміум» і тестируйте безкоштовно Agile-інструмент протягом 30 днів!


03 березня 2020, 12:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 7 серпня

Современные ноутбуки с отличными параметрами

Курс валют на 6 серпня

Курс валют на 5 серпня

Курс валют на 4 серпня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину