Рубрика: Надзвичайне

28 лютого

Протести в Індії: в Нью-Делі загинули 35 людей

foto

В Індії тривають протести проти нового закону про громадянство, згідно з яким багато мусульман позбудуться громадянства

У Нью-Делі в ході протестів проти закону про громадянство загинули 35 осіб. Про це повідомляє МВС Індії в п'ятницю, 28 лютого.
 
Поліція заарештувала 514 учасників протесту "для допиту", а також порушила сорок вісім справ, і ще більше буде зареєстровано "в належний час".
 
"З 24 лютого внаслідок цих трагічних інцидентів загинули 35 осіб... Два співробітники Служби безпеки пожертвували своїми життями, виконуючи службові обов'язки, щоб відновити закон і порядок. Крім того, майже 70 співробітників поліції і старших офіцерів отримали поранення внаслідок інцидентів", - заявили в Міністерстві.
 
У районах міста, де сталися запеклі зіткнення, міська влада ввела комендантську годину, а головний міністр Делі Арвінд Кеджрівал закликав уряд ввести в ці райони армію.
 
Відомство закликало людей "не вірити чуткам і не стати жертвою злих намірів людей і груп, зацікавлених у нагнітанні міжобщинної напруженості".
 
"Тільки 12 поліцейських дільниць із 203 у Делі, або близько 4,2%, були порушені цими заворушеннями", - підсумували в МВС і додали, що за останні 36 годин ніяких спалахів насильства на північному заході Нью-Делі не зафіксовано.
 
Раніше повідомлялося про сімох загиблих і 150 поранених внаслідок протестів у Нью-Делі. Масові зіткнення сталися через прийняття нового закону про громадянство, який передбачає, що немусульманські біженці в Індії мають право отримати громадянство країни в спрощеному порядку.

 


28 лютого 2020, 13:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Берегові померла літня жінка, у якої діагностували COVID-19

Збитки глобальній економіці від пандемії складуть понад 5 трлн доларів – Bloomberg

Через загорання сухої трави зайнялася будівля ресторану

На Закарпатті за добу виникло 36 пожеж в екосистемах

В результаті пожежі у Виноградові загинула людина

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину