Рубрика: Суспільство

28 лютого

Рюкзаки та форма для школярів

Усі батьки хочуть, щоб їх школярка виглядала неперевершено. Допоможуть у цьому шкільний рюкзак та шкільна форма для дівчаток, які пропонує інтернет-магазин «Подушка». Тут можна обрати з великої кількості популярних наплічників, а також знайти форму такого фасону, що найбільше підійде дитині будь-якого шкільного віку.

Вибір рюкзака

Школа - це не тільки певний життєвий етап для дитини, але і не простий час для батьків. Безсонні ночі, які проводяться за розв’язанням завдань і заучуванням віршів, пробіжки по магазинах у пошуках костюму на дитячі свята та нескінченна низка батьківських зборів. А увесь цей ланцюг приємних подій починається з підготовки дитини до першого класу. І однією зі складових цієї дії є покупка шкільного рюкзака.

Часто виникає така ситуація, коли батьки вибирають рюкзак виходячи з зовнішнього вигляду або місткості, але у цього предмета існує ще кілька важливих критеріїв, на які варто звернути увагу:

1. Вага.

2. Розмір.

3. Форма.

4. Якість.

Вага

Згідно з державними стандартами, порожній рюкзак за вагою не повинен перевищувати одного кілограма. З урахуванням того, що все шкільне приладдя, змінне взуття в додатковій сумці і перекус, який батьки дбайливо збирають дітям, буде важити більше двох кілограмів, то чим менше буде важити сам рюкзак, тим легше дитині буде його нести.

Розмір

Незважаючи на те, що діти з першого класу змушені носити з собою багато зошитів, підручників та канцелярії, не варто вибирати їм об'ємний рюкзак. По-перше, купувати цей шкільний предмет варто тільки після примірки на дитину, під час якої слід простежити, щоб рюкзак «не діставав» до потилиці і не тиснув на поперек. По-друге, приміряти рюкзак слід наповненим (хоча б папером) і перевірити, щоб він не мав перекосу і був зручний для дитини. В цілому, рюкзак повинен бути компактним, але містким.

Форма

У зв'язку з тим, що деякі підручники мають розмір як у альбому для малювання (особливо в початкових класах), слід вибирати рюкзак із твердим каркасом і прямокутної форми. У нього повинні з легкістю поміститися всі потрібні шкільне приладдя, в тому числі папки та альбоми розміру А4. Рюкзаки мішкуватих форм краще вибрати для дітей середніх класів, коли на перший план для них виходить стиль, а не функціональність.

Якість

Найбільш практичними матеріалами для рюкзака є водонепроникні тканини, які добре перуться. Важливо, щоб рюкзак мав прогумоване або пластикове дно. Шви і краї рюкзака повинні бути добре оброблені, в ідеалі прошиті. Не слід вибирати для дитини рюкзак з проклеєними деталями.


28 лютого 2020, 13:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


КПП «Вилок» припинить роботу

Угорщина змінила правила транзиту для українців, які повертаються додому

В Ужгороді тимчасово перекрили проїзд по вулиці Лучкая

Как выбрать мойку для кухни?

На Закарпатті поліцейські виявили 8 нетверезих водіїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину