Рубрика: Надзвичайне

26 лютого

У Румунії спустошили магазини на тлі паніки через коронавірус

foto

Румуни вишикувалися в чергах після оголошення влади про те, що запасів продуктів досить і не варто впадати в паніку

Громадяни Румунії почали масово спустошувати полиці великих супермаркетів через побоювання подальшого поширення епідемії коронавірусу COVID-19. Про це напередодні повідомило Romania TV.
 
Відзначається, що румуни вишикувалися в чергах після оголошення влади про те, що запасів продуктів досить і не варто впадати в паніку.
 
Так, міністр охорони здоров'я Віктор Костач повідомив, що в Румунії є карантинні центри по всій країні, в яких можна розмістити 3559 осіб, а у відділеннях інтенсивної терапії інфекційних лікарень є 90 місць.
 
Він додав, що громадяни не повинні панікувати і їм не потрібно запасатися їжею. Крім того, він заявив, що представники великих мереж супермаркетів у Румунії запевнили, що немає ніяких проблем з продовольством.
 
Відразу після цієї заяви в магазинах утворилися величезні черги. Масово розкуповуються консерви, крупи та інші продукти тривалого зберігання.
 
Представники великих мереж супермаркетів у Румунії підтвердили, що люди скуповуються, як у святкові дні, і пообіцяли, що запаси скоро будуть відновлені.

 


26 лютого 2020, 12:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В результаті пожежі у Виноградові загинула людина

Коронавірус у США: за добу 33 тисячі нових випадків

Підтверджено COVID-19 у 9 ужгородців

В Україні підтверджено 1892 випадків COVID-19

51 закарпатцю встановлено діагноз COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину