Рубрика: Бізнес

25 лютого

5 причин використання платіжного сервісу

Зовсім недавно люди не наважувалися розраховуватися онлайн і сприймали оплату рахунків через інтернет як втрату контролю над власними грошима. Сьогодні багато хто з нас платить онлайн за кредити, навчання, покупки, комунальні та інші послуги, тому що це швидко, зручно і безпечно.

Бізнес і стартапи, яким необхідно отримувати онлайн-платежі від клієнтів, користуються послугами спеціальних систем. Служби цифрових платежів відіграють важливу роль у здійсненні транзакцій між продавцями, банками й покупцями. Це віртуальний еквівалент фізичних терміналів, який захищає і стверджує транзакції. Проте не усім онлайновим продавцям відомі переваги підключення до интернет-эквайрингу.

5 причин інтегрувати Any.Money Простий і зручний платіжний агрегатор any.money бере на себе прийом онлайн-платежів і пропонує декілька варіантів оплати. Цифровий платіжний сервіс, окрім комплексних рішень, включає електронні гроші, банківські карти, 8 національних і 6 самих затребуваних криптовалют. Бізнес і стартапи вибирають платіжну платформу Any.Money, виходячи з 5 ключових причин.

  1. Простота впровадження. Інтеграція платіжного сервісу для прийому оплати на сайті – необхідність для багатьох підприємств. Перевага віддається платформам, що пропонують швидку і безпроблемну інтеграцію, таким як Any.Money.
  2. Технології захисту від шахрайства. Бізнес прагне співпрацювати зі службами цифрових платежів, задля забезпезпечення безпеки. Сервіс Any.Money – це міжнародні стандарти захисту інформації та регулярний моніторинг силами зовнішніх аудиторів. 
  3. Підтримка бізнесу і клієнтів в режимі 24/7. Компанії віддають перевагу платіжним сервісам, що розглядають сторонніх клієнтів як своїх власних. Агрегатор Any.Money пропонує цілодобову клієнтоорієнтіровану службу підтримки. 
  4. Легкість оформлення замовлень. Згідно із статистикою, майже 50% покупців, які додають товар до корзини, ніколи не здійснюють онлайн-покупку через необхідність створення нового облікового запису або складного оформлення замовлення. Відмова впливає на коефіцієнт конверсії покупок. Сервіс Any.Money приймає платежі в 1 акаунті навіть при наявності декількох бізнесів.
  5. Скорочення накладних витрат. Інтегрування платіжних систем пов'язане зі значними зборами. Платформа Any.Money відрізняється низькими комісіями на прийом, виплату та конвертацію коштів.

Шукаєте надійного партнера з приймання та обробки онлайн-платежів? Інтегруйте платіжний сервіс Any.Money та створюйте мерчант в декілька кліків!


25 лютого 2020, 11:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лагард попередила про глибокі зміни в економіці через пандемію

Курс валют на 6 липня

Актуально для платників: податковий календар на липень 2020 року

Курс валют на 3 липня

Курс валют на 2 липня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину