Рубрика: Бізнес

11 лютого

Нові Audi за доступними цінами

Придбання авто марки Audi завжди буде хорошим рішенням. Ця марка має чудову репутацію, створену німецьким автовиробником, а її моделі чудово виглядають з естетичної точки зору і відзначаються помірною вартістю. Сьогодні купити Ауді у Києві – легко та просто. Усі авто – офіційно імпортовані, і не мають ні проблемної історії, ні дефектів виробничого характеру. Крім того, потішать клієнтів і зручні умови при купівлі.

Переваги придбання Audi

Існує ціла низка переваг, завдяки яким, чимало клієнтів купують Audi саме у Києві:

1. Найширший модельний ряд. Клієнти мають змогу обрати як серед престижних новинок, так і серед перевіреної класики, яку пропонує німецький виробник. Авто відрізняються за комплектацією, опцією двигунів, кольором і оформленням у салоні. Якщо ж моделі, яка вам потрібна, не буде в салоні, її можна буде замовити додатково.

2. Помірні ціни. Вибрати одну з актуальних моделей Audi можна за розумною ціною, використовуючи різні варіанти комплектації та опціональні компоненти.

3. Оперативне оформлення. Увесь процес від вибору авто до отримання ключів займає усього кілька днів. У салоні допомагають поставити авто на облік та оформити інші юридичні формальності.

4. Сервіс, що відрізняється найвищим рівнем. Досвідчені фахівці проводять діагностику, обслуговування та ремонт. Завдяки присутності в асортименті оригінальних запасних частин та технологій Audi, ремонт та сервіс збережуть високу якість авто.

5. Надання консультацій перед покупкою. Краще дізнавшись про життєвий стиль і водіння клієнта, консультанти допоможуть йому підібрати найкращий варіант.

6. Можливість кредиту або лізингу під час придбання. Клієнта ознайомлюють з плюсами цих варіантів, після чого він вибирає, який з них більш вигідний саме для нього. Завдяки офіційному фінансовому партнеру, обидва варіанти – досить привабливі.

7. Трейд-ін. Така послуга дозволяє час від часу обмінювати придбаний автомобіль на більш нові моделі, доплачуючи при цьому.

Новий A6 седан

У цій моделі відбувається зустріч дизайну з ефективністю, а динамічності зі стилем. Вона відзначається прогресивною елегантністю, формою та функціональністю. Усе це дозволяє як відчувати, так і переживати прогрес.

Уже з першого погляду все у фронтальній проекції А6 седан вражає своєю прогресивністю. Вона відзначається загостреною плечовою лінією, що має потужні вигини. А дзеркала зовнішнього типу розміщені безпосередньо на кантах у дверях.  


11 лютого 2020, 11:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Актуально для платників: податковий календар на липень 2020 року

Курс валют на 3 липня

Курс валют на 2 липня

Курс валют на 30 червня

Пошук роботи і можливість реалізуватися

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину