Рубрика: Бізнес

05 лютого

Акумулятор для котла – зниження витрат на опалення

Має відбутися установка нового котла чи вирішили удосконалити діючу систему? Заздалегідь підібраний теплоаккумулятор для котла, що враховує потреби будівлі, зробить гнучким та енергозберігаючим будь-який опалювальний контур. Концепція збереження тепла розвивається лише чверть століття. Однак за ці роки було розроблено ряд методологій для заощадження теплової енергії. Найефективнішим і прагматичним виявилося використання води, яка здатна зберігати в 5 разів більше тепла, ніж бетон.

Навіщо зберігати тепло 

Акумулюючі баки з нержавіючої сталі зовні схожі на звичайні водонагрівачі, але відрізняються вбудованими точками відведення і більш складним принципом роботи. Це найефективніший спосіб зберігання й використання надлишкової теплової енергії, що генерується різними типами котлів. Буферні ємкості «BakiLux» економлять бюджет, оскільки накопичують тепло вночі, коли кіловат коштує дешево, а електричний котел працює на повну потужність. Акумулюючі резервуари, що збирають зайве тепло, згенероване твердопаливним котлом, збільшують продуктивність і термін служби опалювальної системи. Застосування буферних баків для накопичення теплової енергії сонця або вітру захищає довкілля.

Як вибрати акумулюючу ємність для котла

Буферні резервуари «Бакілюкс», дозволяють накопичувати «на потім» і використовувати тепло в міру необхідності. Вибираючи таплоаккумулятор для твердопаливного або електричного котла, враховують декілька важливих параметрів:

  • тиск, від висоти якого в системі залежить мікроклімат у приміщенні;
  • обсяг, від якого залежить кількість тепла, що накопичується;
  • габарити, які для успішного проведення монтажу повинні враховувати параметри дверних прорізів;
  • наявність додаткових теплообмінників, якщо в будинку немає системи гарячого водопостачання.

Усі параметри прораховуються заздалегідь, виходячи із розмірів опалювальної площі та з урахуванням діючих норм. Для продуктивного функціонування опалювальний контур повинен відповідати розрахунковому піковому навантаженню, а буферний бак – забезпечувати температурне розшарування води. Інтернет-магазин компанії «BakiLux» пропонує за справедливою вартістю вражаюче розмаїття теплоаккумуляторов. Буферні баки легко вписуються в системи опалення, збільшують комфорт у приміщеннях та економлять кошти в умовах нескінченного зростання цін на енергоносії.  


05 лютого 2020, 18:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Рада легалізувала гральний бізнес

Курс валют на 14 липня

Курс BTC к USD: как с его помощью зарабатывать на криптовалюте

Курс валют на 13 липня

Курс валют на 10 липня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину