Рубрика: Суспільство

03 лютого

Закарпатсці боргують понад мільярд гривень за газ

foto

І майже сто мільйонів за водопостачання

У грудні 2019р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 205,6 млн.грн, що становило 63,3% нарахованих за цей період сум, за постачання електричної енергії сплачено 121,4 млн.грн, що у 1,7 (за рахунок погашення боргу попередніх періодів) раза більше нарахованих за цей період сум (показник обчислений виходячи з експертної оцінки нарахувань із розрахунку 150 кВт·год електроенергії на місяць на власника особового рахунку). 

На кінець грудня 2019 р. заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 1071,4 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 95,4 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 48,0 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 25,9 млн.грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 1,6 млн.грн, за постачання електричної енергії – 168,3 млн.грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку у грудні 2019р. становили 2063,0 грн.

Джерело: Головне управління статистики в Закарпатській області


03 лютого 2020, 13:08
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На українсько-угорському кордоні значні черги автомобілів

Русло річки Уж виміряли

Кількість нелегальних мігрантів на кордонах ЄС знизилась через коронавірус

На пункті пропуску «Дякове» стався конфлікт між прикордонниками та нетверезим водієм вантажівки

У червні найменший розмір субсидії зафіксували на Закарпатті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину