Рубрика: Суспільство

27 січня

Працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 45 фактів крадіжок електроенергії за минулий тиждень

foto

Накладено штрафі на суму понад 342 тис грн

Починаючи з 20 січня 2020 року по 26 січня 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 45 фактів крадіжок електричної енергії, інформує пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Зокрема, було складено 42 Акт про порушення Правил серед населення та 3 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (8 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Міжгірському районі, Тячівському районі та м. Мукачево, Закарпатської області (по 1 порушенню відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Такожу продовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 342,248 тис. грн.


27 січня 2020, 13:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


ВООЗ підвищила оцінку ризику коронавірусу у світі

«UA «Суспільне» не можуть працювати через арешт всіх рахунків

Рюкзаки та форма для школярів

Обзор тентов для беседки: какой материал выбрать?

Туреччина відкрила кордони в ЄС для сирійських біженців - Reuters

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину