Рубрика: Надзвичайне

24 січня

ВООЗ оприлюднила рекомендації у зв'язку з коронавірусом у Китаї

foto

Органи охорони здоров'я повинні надавати мандрівникам інформацію щодо зниження ризику зараження. А країни повинні бути готові до стримування нового вірусу

Всесвітня організація здоров'я не рекомендує обмежувати поїздки або торгівлю з Китаєм у зв'язку з поширенням нового коронавірусу. Про це в п'ятницю, 24 січня, повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України за підсумками засідання комітету з надзвичайних ситуацій ВООЗ.
 
"ВООЗ не рекомендує застосовувати будь-які обмеження на поїздки або торгівлю щодо Китаю, спираючись на інформацію, наявну наразі.
 
У разі появи симптомів, що свідчать про респіраторне захворювання до, під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря і поділитися історією подорожей зі своїм лікарем", - йдеться в повідомленні.
 
Також у ВООЗ відзначили, що медики та органи охорони здоров'я повинні надавати мандрівникам інформацію для зменшення загального ризику ГРВІ через туристичні клініки, туристичні агентства, операторів з транспортування та в пунктах пропуску.
 
"Всі країни повинні бути готові до стримування, включаючи активне спостереження, раннє виявлення, ізоляцію та управління справами, відстеження контактів і запобігання подальшого поширення інфекції 2019 nCoV", - йдеться в повідомленні.
 
Відзначається також, що країни повинні приділяти увагу зниженню інфікування людини, запобігання вторинної передачі та міжнародного поширення і зобов'язані обмінюватися інформацією з ВООЗ відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил.
За даними на ранок 24 січня, кількість підтверджених випадків зараження пневмонією, викликаною новим типом коронавірусу 2019 nCoV, зросла до 849 осіб. Кількість смертей збільшилася до 26.

 


24 січня 2020, 18:27
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Державна екологічна інспекція зафіксувала численні порушення в ДП «Берегівське ЛГ»

Протести в Індії: в Нью-Делі загинули 35 людей

У Тячівському районі нетверезий водій легковика влетів у електроопору

На Ужгородщині згорів навіс із сіном

У Білорусі зафіксували перший випадок коронавірусу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину