Рубрика: Економіка

20 січня

Україна падає в рейтингу інноваційних економік

foto

За два роки Україна опустилася в рейтингу Bloomberg на 14 позицій. Також у рейтингу вперше за шість років змінився лідер

Українська економіка втратила три позиції в Рейтингу інноваційних економік світу агентства Bloomberg, пише Кореспондент.

За оновленими даними, Україна посідає 56 місце. А ще на початку 2018 року вона була на 42-му місці. Рік тому наша економіка була на 47 місці.

На перше місце в рейтингу вийшла Німеччина, потіснивши Південну Корею, яка очолювала рейтинг протягом шести років. Водночас США опустилися на одну сходинку - 9 місце. На третє місце в рейтингу вийшов Сінгапур.

Японія опустилася на 12-е місце, опустившись на три позиції нижче за аналогічний показник минулого року. Друга за величиною економіка світу, Китай, піднялася на одну сходинку вгору - 15 місце.

Щорічний Індекс інновацій Bloomberg протягом восьми років аналізує десятки критеріїв, використовуючи сім показників, таких як витрати на дослідження і розробки, виробничі потужності та концентрацію високотехнологічних публічних компаній.


20 січня 2020, 14:01
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Скільки коштуватиме газ для населення в жовтні?

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за липень 2020 року

Держстат оцінив падіння економіки в карантин

Криза зменшила заощадження українців на 6% - НБУ

Економіка Британії впала максимально за 25 років

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину