Рубрика: Суспільство

20 січня

Міносвіти створить реєстр учнів і вчителів

foto

Цей реєстр буде, в тому числі, використовуватися для жеребкування під час зарахування дітей до школи, повідомила міністр

В Україні створять реєстр учнів закладів середньої освіти та реєстр вчителів. Про це повідомила міністр освіти і науки Ганна Новосад в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.
 
За її словами, в 2020 році відомство в тестовому режимі запустило нову систему збору статистики та до цієї системи має намір побудувати модуль за реєстром учнів і вчителів.
 
"Зараз над цим починаємо працювати, в першу чергу, робимо технічне завдання і шукаємо гроші", - розповіла міністр.
Серед іншого, Новосад зазначила, що даний реєстр буде, в тому числі, використовуватися для жеребкування під час зарахування дітей до школи.
 
"Я вважаю, що принцип доступності початкової освіти в прив'язці до місця проживання себе виправдовує. Ми, безумовно, це будемо робити й надалі. Закон, який недавно прийняла Рада, узаконює цей підхід", - сказала Новосад.
 
Міністр зазначила, що розуміє, що цей принцип завжди піддаватиметься дискредитації в умовах нестачі шкіл у великих містах, "вакханалії" з точки зору реєстрації місця проживання, а також відсутність достовірних реєстрів учнів.
 
"На перші дві тези Міністерству освіти вплинути реально складно, тому що це не входить у компетенцію нашого відомства. Ми можемо вплинути на третє. Ми зрозуміли, що, розвиваючи систему збору статистики, ми, нарешті, повинні підійти до створення реєстру учнів середньої освіти. Також критично важливо створити реєстр вчителів", - заявила Новосад.

 


20 січня 2020, 12:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники відкрили онлайн-реєстрацію для туристів, які зібрались у гори

Торік населення Закарпатської області зменшилося на понад три тисячі осіб - Держстат

МОН обіцяє розробити нову систему оплати праці педагогів

В Закарпатській області епідпоріг на ГРІ перевищено на 41 відсоток

У Міжгір’ї вимагали зробити райлікарню опорною - ЗМІ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину