Рубрика: Суспільство

20 січня

Міносвіти створить реєстр учнів і вчителів

foto

Цей реєстр буде, в тому числі, використовуватися для жеребкування під час зарахування дітей до школи, повідомила міністр

В Україні створять реєстр учнів закладів середньої освіти та реєстр вчителів. Про це повідомила міністр освіти і науки Ганна Новосад в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.
 
За її словами, в 2020 році відомство в тестовому режимі запустило нову систему збору статистики та до цієї системи має намір побудувати модуль за реєстром учнів і вчителів.
 
"Зараз над цим починаємо працювати, в першу чергу, робимо технічне завдання і шукаємо гроші", - розповіла міністр.
Серед іншого, Новосад зазначила, що даний реєстр буде, в тому числі, використовуватися для жеребкування під час зарахування дітей до школи.
 
"Я вважаю, що принцип доступності початкової освіти в прив'язці до місця проживання себе виправдовує. Ми, безумовно, це будемо робити й надалі. Закон, який недавно прийняла Рада, узаконює цей підхід", - сказала Новосад.
 
Міністр зазначила, що розуміє, що цей принцип завжди піддаватиметься дискредитації в умовах нестачі шкіл у великих містах, "вакханалії" з точки зору реєстрації місця проживання, а також відсутність достовірних реєстрів учнів.
 
"На перші дві тези Міністерству освіти вплинути реально складно, тому що це не входить у компетенцію нашого відомства. Ми можемо вплинути на третє. Ми зрозуміли, що, розвиваючи систему збору статистики, ми, нарешті, повинні підійти до створення реєстру учнів середньої освіти. Також критично важливо створити реєстр вчителів", - заявила Новосад.

 


20 січня 2020, 12:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Школи можуть змінювати систему оцінювання на час карантину

Близько 8 тисяч закарпатців працевлаштовано обласною службою зайнятості з початку року

На Закарпатті затягують розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників на коронавірус

Перед пунктом пропуску "Лужанка" у черзі 200 автомобілів

За добу на водоймах Закарпатської області викрито 13 порушень природоохоронного законодавства

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину