Рубрика: Бізнес

16 січня

Каналізаційні труби – який матеріал обрати?

foto

Для того щоб отримати безперебійно працюючу каналізаційну систему, необхідно приділити максимум уваги до вибору комплектуючих. Сьогодні на ринку представлено великий вибір різних матеріалів для каналізаційних труб, що відрізняються між собою не тільки за ціною, але й за технічними властивостями.

У кожного з них – свої переваги і недоліки. Тож, обираючи для будинку труби й фітинги, слід зважити усі ці характеристики.

Види каналізаційних труб

  • Бетонні та залізобетонні – використовуються в промисловому будівництві. З них споруджують локальні каналізаційні мережі. Відрізняються значною вагою і габаритами.
  • Чавунні – такі труби досі мають попит, але, незважаючи на термостійкість та міцність, мають ряд серйозних недоліків.
  • Сталеві, керамічні й мідні – надто дорогі й не дуже надійні для використання в каналізації. Процес монтажу й заміни занадто складний. Вони мають досить шорстку поверхню, що створює передумови до осідання нерозчинних частинок стічних вод. Також такі труби викликають труднощі в транспортуванні, монтажі та обслуговуванні. 
  • Полімерні – це сучасний вид продукції. Такі труби мають високу стійкість до хімічних реактивів, відрізняються значною міцністю та тривалим терміном служби. Із недоліків – вогненебезпечність та втрата стійкості внаслідок підвищення температури.
  • ПВХ труби – оптимальний вибір для самопливної каналізації. Поліпропілен стійкий до високих температур, побутової хімії (крім нафтових розчинників) і стирання. Труби з ПП зазвичай з'єднуються з прокладками і прокладками або зварюванням плавленням. Не допускається виготовлення фрагментів каналізаційної системи, прокладених поза будівлею. Крім поліпропіленових каналізаційних труб і фітингів, також виробляються сифони.

Компанія Ukfreewell пропонує великий асортимент пластикових труб www.ukfreewell.com.ua/ua/trubi-plastikovi/elementi-kanalizaciji/truby.html.

Усі виробі компанії виробляються відповідно до державного стандарту та мають сертифікат якості.

Ринок каналізаційних труб набагато ширший, ніж описано в статті, і на перший погляд важко сказати напевно, що один з варіантів кращий за інші. Для кожного трубопроводу необхідно враховувати конкретні умови експлуатації. Саме з огляду на всі нюанси ділянки можна вибрати оптимальний варіант.

Залежно від призначення, фахівці вибирають різні діаметри: для раковини підійде розмір 5 см, для стояка – 11 см. Для трубопроводів типу «магістраль» вибирають ще більші діаметри. При виборі діаметру керуються запланованою пропускною спроможністю системи.

Найбільш активно продаються зразки з круглим перетином. Пов'язано це з їхньою ціновою доступністю, універсальністю використання та легким прочищенням у випадку засмічень.

Значно менша популярність у труб у формі еліпса. Їх переважно використовують для зовнішніх трубопроводів з великими розмірами. Завдяки особливості даного перетину, труби здатні витримувати міцне ґрунтове навантаження.

Щоб придбати якісні пластикові каналізаційні труби в компанії Укфривел, достатньо подзвонити за телефонами на сайті чи залишити заявку. Менеджер оперативно зв’яжеться з вами, щоб проконсультувати з усіх питань та оформити замовлення.


16 січня 2020, 13:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 23 вересня

Курс валют на 22 вересня

Сервисный центр в Одессе AppleLab

Курс валют на 17 березня

Курс валют на 16 вересня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину