Рубрика: Бізнес

13 січня

Що таке Masterpass

MasterPass — це віртуальне платіжне рішення Masterсard, яке дозволяє здійснювати легкі та безпечні покупки на всіх пристроях, підключених до Інтернету, не вводячи щоразу інформацію платіжної картки.

Фактично, MasterPass являє собою єдиний електронний гаманець, що зберігає дані будь-яких банків та платіжних систем, та допомагає здійснити безконтактну оплату за покупки в один клік.

Чи безпечно використовувати Masterpass

Masterpass — це міжнародна інфраструктура цифрових платежів, що пропонує Мастеркард. За допомогою цієї платформи ваші персональні дані надійно зберігаються в інфраструктурі самого Mastercard. Крім того, інформація про картку, яку ви додаєте до Masterpass, підтверджується одноразовим паролем, надісланим на зареєстрований у вашому банку номер мобільного телефону, і може бути додана лише після успішної перевірки.

Деякі компанії використовують різноманітні механізми безпеки, передбачені Masterpass, щоб зменшити ризик шахрайства під час покупки. Одноразова перевірка пароля під час процесу здійснення покупок є одним із додаткових кроків безпеки, які Masterpass створив для захисту транзакцій. Цей пароль для підтвердження надсилається на ваш мобільний телефон, зареєстрований у банку, і ви можете ним скористатися лише один раз. Процедура роботи з одноразовим паролем Masterpass наступна:

  • Якщо ви ввели пароль перевірки невірно 3 рази поспіль, з’являється спеціальне попередження, після якого ви не можете продовжувати роботу. Операцію оплати потрібно буде почати заново.
  • Пароль одноразового використання повинен бути застосований протягом 3 хвилин після надсилання на мобільний телефон.
  • Ви можете запросити одноразовий пароль, натиснувши на кнопку “Надіслати пароль знову”, до 3 разів під час одного і того ж процесу.

Як можна скористатися Masterpass

Процедура розрахунку надзвичайно проста:

  • Відвідайте електронну сторінку продавця, з якої ви бажаєте здійснити покупку;
  • Зареєструйте номер телефону та авторизуйтеся за допомогою паролю, що буде надісланий у SMS-повідомленні;
  • Виберіть картку, якою ви плануєте розрахуватися, та оплатіть замовлення.

Які картки можна додати до Masterpass

Ви можете додавати дебетові, кредитні або передплачені картки будь-яких платіжних систем: Mastercard, Visa чи American Express.

Чи стягується додаткова комісія за використання Masterpass?

Masterpass — це безкоштовна послуга для користувачів.

Чи можна скористатися послугою переказу коштів за допомогою платформи Masterpass?

Так, ви можете скористатися послугою переказу коштів з карти на карту на веб-сайті https://karton.ua/. Сервіс працює за підтримки Mastercard та підтримує оплату Masterpass-гаманцем.

Якщо ви обираєте зручність, швидкість та безпечність при здійсненні онлайн платежів — електронний гаманець Masterpass створений спеціально для вас!


13 січня 2020, 11:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Сервисный центр в Одессе AppleLab

Курс валют на 17 березня

Курс валют на 16 вересня

Как получить кредит без проверки кредитной истории?

Курс валют на 15 вересня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину