Рубрика: Надзвичайне

13 грудня

Рятувальники Закарпаття позапланово проводять перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей

foto

З 11 грудня в області стартували позапланові перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей щодо дотримання на них вимог пожежної безпеки.

Тож наразі, співробітники Управління ДСНС України у Закарпатській області мають перевірити стан протипожежної безпеки у всіх дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх школах, закладах професійно-технічної освіти та ВНЗ; гуртожитках, закладах охорони здоров’я та соц.захисту, державних об’єктах транспортної інфраструктури. Загалом 1468 об'єктів на території області. На сьогодні вже розпочато перевірку у 171 об'єкті.

Головну увагу рятувальники звертатимуть на системи протипожежного захисту та оповіщення, наявність первинних засобів пожежогасіння та вміння ними користуватися, а також доступність шляхів евакуації. Приміщення перевірятимуться на справність електропроводки та пожежних кранів, регулярність проведення протипожежних інструктажів з персоналом тощо.

Якщо під час перевірок будуть виявлені недоліки з питань пожежної безпеки відповідно до чинного законодавства застосовуватимуться заходи адміністративного впливу. У разі ж виявлення суттєвих недоліків, що можуть спричинити виникнення пожежі чи перешкодити вільній евакуації людей, відповідні матеріали направлятимуться до суду для застосування заходів реагування. Зокрема, повне або часткове припинення функціонування об’єкта до повного усунення зазначених недоліків.

Також у ході перевірок проводитимуться практичні тренування з персоналом щодо дій на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.

До прикладу вчора, 12 грудня, на базі Ужгородської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 рятувальники спільно з керівництвом закладу провели навчальну евакуацію учнів та педагогів на випадок виникнення пожежі. Під час заходу рятувальники перевірили дії освітян та вказали їм на певні недоліки, які було допущено. А школярі у свою чергу дізнались про алгоритм дій на випадок виникнення пожежі і звісно ж, ознайомились із спорядженням вогнеборців та їх щоденною роботою.

У ДСНС України у Закарпатській області


13 грудня 2019, 20:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мешканець Мукачівщини зберігав вдома наркотики

Українець, підробивши дипломатичні документи, віз до Угорщини повний мікроавтобус сигарет (ФОТО)

В Україні рекордна кількість випадків COVID-19 за добу - 3 833

Авіакатастрофа на Харківщині: на місці падіння літака знайшли ще одне тіло загиблого

За минулу добу в Закарпатській області у 90 осіб підтверджено коронавірус

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину