Рубрика: Економіка

10 грудня

Якою буде ціна газу на початку 2020 року?

foto

У першому кварталі наступного року вартість газу для населення буде фіксованою - 5,5 тис. грн за тис. куб. м.

У першому кварталі 2020 року гарантована ціна на газ для населення складе 5,5 тис. грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, транспортних витрат і націнки газзбутів). Про це у вівторок, 10 грудня, повідомив директор інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу Андрій Фаворов, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, гарантована ціна визначена, виходячи з ціни законтрактованого НАК обсягу 1 млрд куб. м газу з поставкою з 1 січня по 1 квітня 2020 року.

"Зафіксувавши фізичні обсяги і розуміючи, що необхідно запропонувати ринковий механізм для вирішення ринкової проблеми, ми зафіксували ціни за форвардними контрактами на весь перший квартал. Останні обсяги за форвардами зафіксовані 6 грудня. Ми не хотіли раніше оголошувати цю тему публічно, оскільки це досить серйозні обсяги, і вони могли зрушити ціну проти нас", - зазначив він.

Нагадаємо, Кабмін прийняв рішення про фіксовану ціну на газ. Українці можуть підключитися до спеціальної програми "Гарантована ціна на газ". Вона гарантує, що ціни на газ в платіжках будуть на рівні 8 гривень за кубометр протягом опалювального періоду.


10 грудня 2019, 13:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні рівень тіньової економіки піднявся вище 30%

Скільки коштуватиме газ для населення в жовтні?

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за липень 2020 року

Держстат оцінив падіння економіки в карантин

Криза зменшила заощадження українців на 6% - НБУ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину