Рубрика: Суспільство

09 грудня

З початку року в Україні побили 65 журналістів - НСЖУ

foto

Тільки за останній місяць було зафіксовано п'ять випадків застосування фізичної сили до журналістів

З початку 2019 року в Україні було зафіксовано 65 проявів фізичної агресії щодо журналістів. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко в Facebook.
 
Такі дані моніторингу Індексу фізичної безпеки журналістів України, який Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями.
"Щомісяця в Індексі фізичної безпеки журналістів ми фіксуємо все нові і нові випадки атак на журналістів. У той же час, ми хочемо фіксувати прецеденти ефективних розслідувань і належних покарань нападників", - зазначає голова НСЖУ.
Також, за його словами, за останній місяць було зафіксовано п'ять випадків застосування фізичної сили до журналістів. Відзначається, що три інциденти були зафіксовані в Києві та Київській області, і по одному - в Тернопільській області та в Миколаєві.
"У листопаді, після проведення спеціальних парламентських слухань з безпеки журналістів, відзначаємо, що Національна поліція оперативно реагує на повідомлення про перешкоджання і відразу відкриває відповідні кримінальні провадження. Але ситуація з безпекою журналістів в Україні залишається тривожною", - додав Томіленко.
Нагадаємо, міжнародна федерація журналістів включила Україну в число п'яти країн з високим рівнем небезпеки для роботи журналістів.

 


09 грудня 2019, 11:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На кількох вулицях Ужгорода буде обмежено водопостачання

Поліція Закарпаття розшукує безвісти зниклу неповнолітню

ООН визнала право кліматичних біженців на притулок

Чверть закарпатців ще не уклала декларації із сімейними лікарями

Названа найстаріша кав'ярня Європи

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину