Рубрика: Суспільство

09 грудня

З початку року в Україні побили 65 журналістів - НСЖУ

foto

Тільки за останній місяць було зафіксовано п'ять випадків застосування фізичної сили до журналістів

З початку 2019 року в Україні було зафіксовано 65 проявів фізичної агресії щодо журналістів. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко в Facebook.
 
Такі дані моніторингу Індексу фізичної безпеки журналістів України, який Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями.
"Щомісяця в Індексі фізичної безпеки журналістів ми фіксуємо все нові і нові випадки атак на журналістів. У той же час, ми хочемо фіксувати прецеденти ефективних розслідувань і належних покарань нападників", - зазначає голова НСЖУ.
Також, за його словами, за останній місяць було зафіксовано п'ять випадків застосування фізичної сили до журналістів. Відзначається, що три інциденти були зафіксовані в Києві та Київській області, і по одному - в Тернопільській області та в Миколаєві.
"У листопаді, після проведення спеціальних парламентських слухань з безпеки журналістів, відзначаємо, що Національна поліція оперативно реагує на повідомлення про перешкоджання і відразу відкриває відповідні кримінальні провадження. Але ситуація з безпекою журналістів в Україні залишається тривожною", - додав Томіленко.
Нагадаємо, міжнародна федерація журналістів включила Україну в число п'яти країн з високим рівнем небезпеки для роботи журналістів.

 


09 грудня 2019, 11:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Уряд скасує заборону на в'їзд для іноземців

В Україні оновили поділ на карантинні зони

Прокат автомобиля в Киеве: варианты аренды, их преимущества и существенные моменты

Повз Землю рекордно близько пролетить астероїд

Аккумулятор для охранной сигнализации – бесперебойное питание для системы защиты

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину