Рубрика: Бізнес

05 грудня

Чому варто користуватись державними закупівлями?

Для багатьох країн пострадянського простору явище корупції є не просто добре знайомим, а досить розповсюдженим. Якийсь час будь-які справи та документи, пов’язані з органами управління, оформлювались через систему хабарів. Технічний прогрес та його активна інтеграція в життя людини допомогли позбутись деяких нюансів з хабарями та корупцією в цілому. Одним із корисних рішень стало застосування онлайн-платформи державних закупівель. Саме в такий спосіб тендери та аукціони позбавлені хабарів, адже вся інформація є прозорою фіксованою. У підприємців, котрі беруть участь у таких торгах, на виході рівні права, тому вони мають всі шанси отримати своє замовлення на чесних умовах. Сьогодні закупівлі онлайн стали однією з прогресивних форм налагодження партнерських відносин між представниками влади та бізнесу. Окрім цього така платформа набула активного розповсюдження і з’явилась нова форма торгів - комерційні закупівлі. В даному стороною, яка купує послугу чи товар, є комерційна особа.

Документи для проведення комерційних торгів

Щоб взяти участь чи зареєструвати свою пропозицію в комерційних торгах, необхідно підготувати певні документи. Ініціатор закупівлі встановлює перелік необхідних паперів на власний розсуд. Але, зазвичай, їх набір буде виглядати наступним чином:

1. Отримане запрошення на торги.

2. Лист-запит на пропозицію на торгах.

3. Вимоги, які замовник висуває для постачальників.

4. Документи, у яких буде викладено сутність технічного завдання з усіма деталями, а також представлений проект.

5. Документ, в якому прописані умови участі а закупівлі.

6. Правила участі у закупівлі для сторони, як виступить у якості постачальника.

Перелік матеріалів, товарів, послуг і сировини, котрі можна придбати на онлайн-торгах досить великий. Наприклад, на таких торгах можна придбати технічне обладнання, транспорт, витратні матеріали, вторсировину, послуги будівельного, логістичного та інших характерів.

Варто зауважити, що в законодавстві України не має жодних правил, котрі регламентували б проведення онлайн-закупівель. Тому такі торги проводяться відповідно до вимог, котрі встановленні на самому майданчику.

Існують відкриті і закриті форми торгів, у останніх можуть брати участь тільки обрані кандидати. Також є одноетапні торги та двоетапні. Перші проводяться без організації переговорів.


05 грудня 2019, 12:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Особенности и преимущества раздвижных перегородок

Курс валют на 25 вересня

Курс валют на 23 вересня

Курс валют на 22 вересня

Сервисный центр в Одессе AppleLab

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину