Рубрика: Суспільство

04 грудня

За півтора місяці в Україні виявили майже три тисячі нелегалів

foto

З 8 жовтня по 19 листопада 2019 року на території України було проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Мігрант", спрямовані на нагляд та контроль за виконанням законодавства України у міграційній сфері

В рамках проведених заходів Державна міграційна служба спільно з поліцією виявили майже три тисячі порушників міграційного законодавства, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби ДМС.

"Спільними діями територіальні органи і підрозділи ДМС та НПУ виявили 2976 незаконних мігрантів, щодо 2838 з них прийнято рішення про примусове повернення та 144 рішення про примусове видворення. 124 іноземців було розміщено у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, 963 – заборонено в’їзд до України", - повідомили в пресслужбі.

Повідомляється, що за час проведення заходів територіальні органи та підрозділи ДМС забезпечили виконання 1656 рішень про примусове повернення та 106 рішень про примусове видворення іноземців та осіб без громадянства з території України.


04 грудня 2019, 10:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Рахівські гірські рятувальники обстежили черговий туристичний маршрут

Завтра Україну розподілять на нові карантинні зони

На Закарпатті відбудуться антитерористичні навчання

Друга хвиля COVID починається раніше від терміну - МОЗ

Кількість хворих на COVID у лікарнях зросла на 1600 за місяць

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину