Рубрика: Суспільство

04 грудня

За півтора місяці в Україні виявили майже три тисячі нелегалів

foto

З 8 жовтня по 19 листопада 2019 року на території України було проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Мігрант", спрямовані на нагляд та контроль за виконанням законодавства України у міграційній сфері

В рамках проведених заходів Державна міграційна служба спільно з поліцією виявили майже три тисячі порушників міграційного законодавства, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби ДМС.

"Спільними діями територіальні органи і підрозділи ДМС та НПУ виявили 2976 незаконних мігрантів, щодо 2838 з них прийнято рішення про примусове повернення та 144 рішення про примусове видворення. 124 іноземців було розміщено у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, 963 – заборонено в’їзд до України", - повідомили в пресслужбі.

Повідомляється, що за час проведення заходів територіальні органи та підрозділи ДМС забезпечили виконання 1656 рішень про примусове повернення та 106 рішень про примусове видворення іноземців та осіб без громадянства з території України.


04 грудня 2019, 10:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Обсяги нелегальної міграції до ЄС у 2019-му були найнижчими за сім років

Інформація про точки порятунку у горах Закарпаття з’явилася і на мапах Чеської Республіки

Мукачівські поліцейські встановили особу клоуна Пеннівайза

Українці знову підуть в армію з 18 років

Українські медіагрупи перенесли кодування своїх каналів на супутнику з 20 на 28 січня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину