Рубрика: Політика

04 грудня

Угорщина не просила Росію про допомогу - МЗС

foto

В Угорщині заперечують, що просили Російську Федерацію «допомогти в захисті» нацменшин в Україні

Державні Збори Угорщини не зверталися до Росії з проханням об'єднати зусилля щодо захисту прав мовних меншин в Україні, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України у вівторок, 3 грудня.
 
Прес-секретар МЗС Катерина Зеленко зазначила, що українське посольство в Будапешті звернулося до угорської сторони для перевірки зазначеної інформації.
 
"З огляду на те, що державні Збори Угорщини не приймали таких заяв, вони ні усно, ні письмово не могли передавати таку інформацію в ході угорсько-російських переговорів на рівні парламентів", - йдеться в повідомленні.
 
У МЗС підкреслили, що Україна і Угорщина є країнами-партнерами, які "здатні самостійно, шляхом діалогу і консультацій знайти рішення для всіх питань, в тому числі і тих, щодо яких мають різні підходи".
 
"Віримо, що Угорщина, як член ЄС і НАТО, нас підтримує в протидії російській агресії, не укладе альянсів з агресором проти України і також відреагує на появу цієї інформації", - підкреслили в МЗС.
 
Нагадаємо, раніше спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін заявив, що парламент Угорщини звернувся до Держдуми з проханням "об'єднати зусилля для захисту прав національних меншин в Україні".

За матеріалами Кореспондент


04 грудня 2019, 10:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ірані заявили про арешт винного у збитті літака МАУ

На Закарпатті вилучено партію незаконно ввезених спортивних товарів (ВІДЕО)

Керівництво ЄС підписало угоду про Brexit

Королева Британії схвалила закон про Brexit

Україна має статус «гібридної демократії» - рейтинг «The Economist»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину