Рубрика: Суспільство

02 грудня

Названо кількість смертей від СНІДу в Україні

foto

Найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ серед українців залишається статевий шлях

З початку року в Україні було зафіксовано понад 13 тисяч випадків ВІЛ-інфекції та більше шести тисяч випадків СНІДу. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

"Протягом січня-жовтня цього року в нашій країні офіційно зареєстровано понад 13 тисяч випадків ВІЛ-інфекції, більш ніж 6 тисяч випадків СНІДу і майже 2,5 тисячі смертей, обумовлених СНІДом", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що станом на 1 жовтня під контролем перебувають 136 тисяч ВІЛ-інфікованих громадян України. Рівень поширеності ВІЛ серед української молоді у віці 15-24 роки має стабільну тенденцію до зниження, що може свідчити про ефективність профілактичних заходів і стабілізацію епідемічної ситуації щодо ВІЛ-інфекції.

У МОЗ запевняють, що Україна забезпечена всіма новітніми препаратами для лікування ВІЛ. Також у відомстві констатують, що найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ станом на 1 листопада цього року залишається статевий шлях передачі інфекції.


02 грудня 2019, 11:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Мукачеві прокуратура зареєструвала провадження за фактом виготовлення і розповсюдження відео, що ймовірно, пропагує культ насильства і жорстокості

Изучаем французский: книги, которые стоит прочитать начинающим

У передмісті Ужгорода буде обмежено водопостачання

WhatsApp з 31 грудня перестане працювати на мільйонах пристроїв

Епідситуація в Закарпатті за минулий тиждень: 3 випадки кору та 3 658 гострих респіраторних інфекцій

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину