Рубрика: Політика

28 листопада

Рейтинг Зеленського прискорив падіння - опитування

foto

На кінець листопада підтримка президента населенням впала до 52% з 73% у вересні. Також падає рівень схвалення прем'єра і голови ВР

Рейтинг президента Володимира Зеленського за два місяці впав на 21%: з 73% у вересні - до 52% на кінець листопада. Про це свідчать дані соцопитування, опубліковані на сайті КМІС в четвер, 28 листопада.

"До Володимира Зеленського позитивно ставляться в кінці листопада 52% опитаних, негативно - 19%. Протягом осені частка тих, хто ставиться до Зеленського позитивно, зменшувалася: 73% у вересні, 66% - в жовтні, 64% на початку листопада, 52 % - в кінці листопада. Частка тих, хто ставиться до Зеленського негативно, протягом осені зростала: 7% у вересні, 9% в жовтні, 12% на початку листопада, 19% в кінці листопада", - йдеться в звіті.

Водночас рівень позитивного ставлення до прем'єр-міністра Олексія Гончарука впав з 17% у вересні до 11% до кінця листопада.

"Водночас збільшувалася частка тих, хто ставиться до нього негативно: 9% у вересні, 14% - в жовтні, 18% на початку листопада, 25% - в кінці листопада", - йдеться в звіті.

Рейтинг спікера парламенту Дмитра Разумкова за той же період знизився на 9%: з 33 до 24%.

При цьому дії президента Зеленського не схвалюють вже 36% громадян, а Кабміну - 48%.

Опитування проводилося з 22 по 25 листопада методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, по всій Україні за винятком непідконтрольних територій). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. В ході опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з ймовірністю 0,95 не перевищує 3%.


28 листопада 2019, 12:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні затримали крадія завдяки свідку-заявнику, з автівки якого той зливав бензин

Ужгородські патрульні затримали водія, який скоїв ДТП

На Закарпатті у 65 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус

Нова платформа в Ужгороді від "Слуги народу" (ВІДЕО)

Закарпатські рятувальники ліквідували пожежі в житловому секторі на Перечинщині та Виноградівщині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину