Рубрика: Бізнес

19 листопада

Кредити фізичним особам від Банку Кредит Дніпро

Отримання позики є найпоширенішим способом задоволення термінових фінансових потреб. Коли грошей не вистачає, більшість громадян намагаються оформити кредит готівкою. Альтернативним рішенням є звернення по допомогу до родичів та друзів. Однак таким чином розв’язати проблему вдається далеко не завжди, особливо коли мова йде про великі суми.

Готівкова позика відкриває доступ до банківських грошей, які можна отримати «тут і зараз», виплачуючи борг поступово протягом кількох місяців і навіть років. Однією з найпопулярніших фінустанов, що кредитує населення, є Банк Кредит Дніпро. БКД пропонує великий вибір програм. Розглянемо основні умови для отримання позики.

Кредитні продукти населенню від БКД

Банк Кредит Дніпро пропонує позики:

  • У сумі від 3 до 500 тис. грн. Мінімальна сума кредитування складає 3 000 гривень, максимальна – 500 000 гривень. При цьому програми розподілено у 2 категорії: 3-75, 75-500 тис. грн. Для кожної категорії діють відповідні умови: відсоткові ставки, вимоги до наявності документів тощо.
  • На строк від 1 до 5 років. Мінімальний період, на який можна оформити позику, складає 12 місяців, максимальний – 60 місяців. В залежності від суми заборгованості та рівня доходу клієнт може підібрати для себе оптимальний строк, аби не перенавантажувати сімейний бюджет.
  • За ставкою від 62% річних. Номінальні показники більшості банків значно нижче реальних. БКД вказує фактичні ставки – номінальні, скореговані на страхові, комісійні та інші витраті. При цьому чим більше сума позики, тим менше переплата.
  • За мінімальними вимогами до документів. Щоб отримати кредит, клієнт має бути повнолітньою працевлаштованою особою. Під час подачі заявки йому потрібно надати лише паспорт та ІПН. Якщо сума позики перевищує 75 000 гривень, знадобиться також довідка про доходи за останні 6 місяців.
  • З можливістю дострокової виплати. Банки зацікавлені у тому, аби кредити були активними якомога довше. Це пояснюється тим, що відсотки за позикою нараховуються щоденно. Саме тому більшість фінінститутів накладають штрафні санкції на клієнтів у разі дострокового погашення заборгованості. У Банку Кредит Дніпро ніяких комісій немає. Якщо позичальник досягає фінансової стабільності, він може виплатити всю суму без додаткових витрат.

Аби отримати готівкову позику для задоволення будь-яких потреб у сумі від 3 000 до 500 000 гривень на строк 12-60 місяців, дзвоніть до контакт-центру, оформлюйте заявку онлайн або відправляйтеся до найближчого відділення Банку Кредит Дніпро вже зараз!


19 листопада 2019, 11:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Сервисный центр в Одессе AppleLab

Курс валют на 17 березня

Курс валют на 16 вересня

Как получить кредит без проверки кредитной истории?

Курс валют на 15 вересня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину