Рубрика: Суспільство

06 листопада

У Держстаті проведуть масштабне скорочення штату

foto

В уряді вирішили скоротити 1770 посад у Державній службі статистики. Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет, якому зараз підпорядкований Держстат, на своїй сторінці у Facebook в середу, 6 листопада.

"Ми прийняли непросте рішення скоротити 1770 посад в Державній службі статистики. Також будуть звільнені і передані в оренду або на приватизацію 281 об'єкт нерухомості", - написав міністр.

Дубілет заявив, що ця оптимізація проводиться за рахунок скорочення підрозділів районного рівня. З урахуванням того, що більшість звітів, які компанії подають у Держстат, подаються в електронному вигляді, "підтримка цих підрозділів стала недоцільною".

"Частина функцій, які виконували районні підрозділи, будуть передані на обласний рівень. Крім цього, ми плануємо спростити звіти, що подаються в Держстат, і скоротити їхню кількість", - додав Дубілет.

Він також окремо звернувся до співробітників, які потрапили під це скорочення.

"Нам дуже шкода, що нам довелося йти на ці заходи, але ми змушені це робити, щоб перезапустити економіку України. Я дуже сподіваюся, що ви зможете знайти в цій новій економіці своє місце. Ми будемо над цим працювати разом з оновленою службою зайнятості та багатьма іншими сторонами", - написав він.


06 листопада 2019, 12:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті у лісі затримали нелегала з Грузії

За серпень в Україні зареєстровано близько 1200 випадків туберкульозу

Хто він, безробітний закарпатець?

Результат за 12 хвилин: в Італії розробили найшвидший COVID-тест

За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували чотири ДТП

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину