Рубрика: Надзвичайне

28 жовтня

За тиждень в Закарпатській області виявили 60 фактів крадіжок електричної енергії

foto

За тиждень, з 21 по 27 жовтня 2019 року, працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили шість десятків фактів крадіжок електричної енергії

Зокрема, було складено 54 Актів про порушення Правил серед населення та 6 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо), інформує пресслужба "Закарпаттяобленерго".

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Мукачівському районі (16 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) найбільше фактів крадіжок було виявлено у м. Ужгород (2 порушень). При цьому, найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку.

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 156,91 тис. грн.


28 жовтня 2019, 12:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Голод може вбити більше людей, ніж коронавірус - Oxfam

Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП, в результаті якої отримав численні травми (ФОТО)

У Тячівському районі горів гараж та легковик

В Україні зафіксовано 810 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За добу в Ужгороді виявлено 9 нових випадків коронавірусної інфекції

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину