Рубрика: Надзвичайне

25 жовтня

Минулої доби закарпатські вогнеборці зафіксували дев’ять пожеж в екосистемах

foto

Найбільше на Рахівщині та Ужгородщині

24 жовтня о 06:27 - загорання сухої трави та сміття на території цвинтаря за адресою: Рахівський район, с. Богдан. Пожежею знищено суху траву та сміття на площі 0,01 Га. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ-3) м. Рахів.

Того ж дня о 13:30 - загорання сухої трави та сміття на території цвинтаря за адресою: Рахівський район, с. В. Бичків, вул. Грушевського. Пожежею знищено суху траву та сміття на площі 0,007 Га. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста (ДПРП) смт В. Бичків.

Наступний випадок стався вчора о 15:25. Зафіксували загорання сухої трави на відкритій території за адресою: Ужгородський район, с. Минай, вул. Станційна. Пожежею знищено суху траву на площі 0,2 Га. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

24 жовтня о 16:01 сталося загорання лісової підстилки за адресою: Іршавський район, с. Ільниця, урочище Соколів берег. Пожежею знищено лісову підстилку на площі 1 Га. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались: одна одиниця техніки ДПРЧ-5 м. Іршава та 5 лісників. Пожежа знаходиться на обліку балансоутримувача.

Також вчора о 16:05 було зафіксовано загорання лісової підстилки за адресою: Перечинський район, с. Дубриничі, урочище Горб. Пожежею знищено лісову підстилку на площі 1 Га. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались: одна одиниця техніки ДПРЧ-1 м. Перечин та 3 лісники. Пожежа знаходиться на обліку балансоутримувача.

24 жовтня о 18:15 - загорання лісової підстилки за адресою: Воловецький район, станція «Оса». Пожежею знищено лісову підстилку на площі 4,9 Га. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались: по одній одиниці техніки ДПРЧ-11 смт Воловець та ДПРЧ-9 м. Свалява, а також 10 лісників. Пожежа знаходиться на обліку балансоутримувача.

24 жовтня о 18:23 - загорання сухої трави та чагарників на відкритій території за адресою: Мукачівський район, с. Клячаново. Пожежею знищено суху траву на площі 2,5 Га. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 1 АЦ ДПРЧ-17 м. Мукачево.

24 жовтня о 18:51 - загорання сміття на відкритій території за адресою: Ужгородський район, с. Кінчеш. Пожежею знищено 50 м2 сміття. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки ДПРЧ-14 м. Ужгород.

24 жовтня о 19:16 - загорання сміття на відкритій території за адресою: Виноградівський район, смт Вилок. Пожежею знищено 100 м2сміття. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки пожежно-рятувальної групи (ПРГ) смт Вилок.

 


25 жовтня 2019, 12:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівець отримав ножове поранення (ВІДЕО)

За добу в Ужгороді виявлено 12 нових випадків коронавірусної інфекції, 1 людина померла

В Україні зафіксовано 823 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

COVID-19 на Закарпатті: за добу 107 нових випадків та шестеро пацієнтів померло

На Перечинщині поліція повернула матері дитину, що заблукала в лісі

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину