Рубрика: Суспільство

22 жовтня

«Виїжджає з України більше людей, ніж приїжджає». Куди і чому вони їдуть?

foto

Проблема негативного соціально-демографічного тренда в країні вкотре порушується представниками державних інстанцій. Так, за словами Дмитра Дубілета, міністра Кабінету Міністрів, зараз з України виїжджає більше людей, ніж приїжджає. Експерти hh.ua | grc дослідили, чому та куди їдуть пошукачі.

Досвід роботи за кордоном є в кожного п’ятого респондента. Такі результати показало опитування, яке проводилось hh.ua | grc серед користувачів порталу. При цьому найпопулярнішими напрямами виявились країни ближнього зарубіжжя (Польща, Словаччина, Угорщина, Молдова, Чехія), країни СНД (Білорусь, Казахстан) та Німеччина. Сумарно на них припадає 57%. Окрім того, у відповідях досить часто фігурують Велика Британія, Іспанія, ОАЕ та США.

Серед тих, хто має досвід роботи за кордоном, 41% – працювали за довгостроковим контрактом, 217% – їздили на сезонні підробітки, а 14% брали участь у програмах, що надають студентам роботу за кордоном під час канікул. Стільки ж респондентів працювали за кордоном на момент опитування. Порівнюючи ці дані з результатами минулорічного дослідження, можемо побачити, що прецеденти роботи за контрактом та участь у студентських програмах почастішали, а от на сезонні підробітки виїжджати стали рідше.

Є певні відмінності й у причинах, через які люди вирішували виїжджати на роботу за кордон. Певною мірою це стали пов’язувати із можливістю більше заробляти, а випадки релокації в межах компанії навпаки почастішали. Майже 40% припало на варіант «Інше», де найчастіше фігурувало бажання респондентів змінити країну – без прив'язки до роботи.


22 жовтня 2019, 11:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Закарпатській області зросли споживчі ціни

Іноземець намагався потрапити до Словаччини за недійсним паспортом

Вчені в Індонезії виявили найдавніші наскельні малюнки

Как заправить нитку в швейную машинку

У Німеччині викрили мережу нелегального працевлаштування українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину