Рубрика: Економіка

08 жовтня

Закарпатці сплатили майже 3,3 млрд грн єдиного соціального внеску

foto

В Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що за січень-вересень 2019 року сплата до державних цільових фондів платниками краю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала майже 3,3 млрд гривень

Порівняно з відповідним періодом 2018-го, надходження ЄСВ збільшилось на 516,9 млн гривень. Цьогоріч виконання індикативних показників за 9 місяців забезпечено на рівні 101,4 відсотків, а це у грошовому еквіваленті означає перевиконання індикативного показника на 45,6 млн гривень. При цьому лише у вересні поточного року платники єдиного внеску Закарпаття перерахували на рахунки Держказначейства 355,5 млн грн.

У податковому відомстві наголошують, на сьогодні істотно зросли вимоги до належного оформлення найманих працівників та підвищено ступінь відповідальності роботодавців. Передусім, це стосується штрафних санкцій за використання нелегальної праці, несплату податків та неподання звітності щодо робітників. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області


08 жовтня 2019, 9:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду

Торік закарпатці витратили 50 мільйонів доларів на нові авто

Частка відновлюваної енергії в ЄС досягла 18%

У Давосі стартує 50-й економічний форум

Україна падає в рейтингу інноваційних економік

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину