Рубрика: Суспільство

21 вересня

Закарпатські поліцейські провели превентивну діяльність з протидії булінгу серед школярів

foto

Інспектори ювенальної превенції, спільно з інспекторами секторів реагування патрульної поліції відділів та відділень поліції Закарпаття провели ряд превентивних заходів, спрямованих на виявлення та протидію булінгу. Крім того, поліцейські навчали діток правил безпеки дорожнього руху

З 16 по 20 вересня в Закарпатті, як і в усіх областях України, тривав Тиждень протидії булінгу. До профілактичних заходів долучилися і поліцейські. У міських та сільських навчальних закладах області інспектори ювенальної превенції проводили лекції, виховні уроки, ігри-квести для школярів, ліцеїстів та студентів.

Поліцейські пояснювали дітям суть поняття булінгу, розповідали про види цькування серед учасників навчального процесу. Разом із психологами та педагогами навчальних закладів працівники поліції вивчали психологічну атмосферу в дитячих колективах, аби виявити та попередити будь-які прояви психологічного та фізичного  насильства.

Крім вказаних заходів, які спрямовані на протидію булінгу, працівники поліції подбали і про засвоєння школярами правил безпеки дорожнього руху. Працівники секторів реагування патрульної поліції влаштовували для хлопців та дівчат шкільні ігри-квести, під час яких діти демонстрували рівень засвоєння ними знань.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


21 вересня 2019, 9:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МОЗ затвердило правила роботи басейнів і спортзалів на карантині

Угорщина відкриває чотири пункти пропуску на українсько-угорському кордоні

Нездані екзамени виноградівської поліції: тіло Василя Гоблика, мародерство на ДТП, крадіжка медобладнання, наркотики

У Закарпатській області можуть пом'якшити карантин

Відпочинок на сільських територіях та в нацпарках цього року у пріоритеті

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину