Рубрика: Бізнес

18 вересня

3 способи отримати гроші у борг, якщо банки відмовляють

foto

Банки видають кредити далеко не всім, хто до них звертається.

Вірогідність відмови сягає майже 100% у випадках, коли мова йде про колишніх або дійсних боржників, громадян із низьким офіційним прибутком, поганою фінансовою репутацією. Також позики зазвичай не дають малозахищеним верствам населення: пенсіонерам, людям із особливими фізичними потребами, ветеранам, самотнім матерям. Якщо вам терміново потрібні гроші, а банки не дають кредит, існує кілька варіантів виходу з ситуації.

Небанківські джерела кредитів

  1. Ломбарди – фінансові організації, що надають позики під заставу майна. Зазвичай маються на увазі ювелірні прикраси, побутова техніка та електроніка, злитки банківських металів, авто та інші цінні речі. Суттєвим недоліком є реальна вірогідність втратити заставне майно та значно занижена оцінка його вартості. Це дозволяє ломбардам отримувати величезний прибуток від продажу чужої власності. До того ж, далеко не всі мають речі, які можна закласти, що значно обмежує аудиторію споживачів таких послуг.

  2. Приватні інвестори – фізичні особи, які надають позики під великі відсотки. Зазвичай вони беруть під заставу цінне майно або наполягають на укладенні розписки. Це непоганий варіант короткострокової позики, але обирати такого кредитора необхідно дуже уважно. Найкраще звертатися через знайомих або користуватися спеціальними інтернет-платформами, на кшталт Zaimoteka, де відносини кредитора та клієнта регулюються системою. У будь-якому разі серед таких інвесторів багато аферистів, які пропонують вигідні умови співпраці, але одночасно вимагають передплату за якісь додаткові послуги, копії чеків по онлайн-гаманціям тощо. Все це веде до позбавлення від останніх грошей, а не до отримання позики.

  3. МФО – мікрофінансові організації, яких останнім часом в Україні стає все більше. Для чесного клієнта, що збирається повернути борг, це ідеальне «небанківське» рішення тимчасової нестачі коштів. Вам немає потреби надавати заставне майно, оплачувати додаткові послуги та навіть приїздити до офіса кредитора. Подати заявку та отримати кошти легко безпосередньо у режимі онлайн. Ще одна вагома перевага – ваша кредитна історія не має суттєвого значення, а всі умови обслуговування чітко прописані в тексті угоди.

Спонсор матеріалу компанія «Заплатка». Ми забезпечуємо фінансовий порятунок у будь-яких ситуаціях!


18 вересня 2019, 10:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ремешки для наручных часов: виды, модели, материал

Курс валют на 19 травня

Курс валют на 18 травня

Курс валют на 13 травня

Курс валют на 12 травня

їїїїїїїї...

Олена
19 вересня 2019, 17:47

Небанківських інвесторів не раджу - буде пальці у двері. Коли треба гроші я звертаюсь до простозайм. Трохи не зрозуміло як віддавати, але присилають повідомлення коли платити. Повертати можна навіть достроково.

Прокоментуй новину