Рубрика: Суспільство

16 вересня

Аудитори виявили порушень і недоліків на майже мільйон гривень в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА

foto

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм та ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА за період з 01.01.2017 по 31.03.2019, та виявили ряд недоліків та проблемних питань

В ході аудиту виявлено ряд проблемних питань у використанні бюджетних коштів й майна, в організації внутрішнього контролю за використанням бюджетних коштів, та які призвели до зайвих й неефективних витрат загалом понад 900,00 тис.гривень.

Так, при не забезпеченості у коштах на розвиток  матеріально-технічної бази та дітей/учнів повноцінним і раціональним харчуванням комунальних закладів, Управлінням освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, на утримання трьох приватних закладів освіти району використано коштів районного бюджету, обсягом 604,98 тис.гривень. 

Прийняття неефективних управлінських рішень Управлінням освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА призвело до непродуктивних витрат фінансових ресурсів на оплату юридичних послуг, на оплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу та за час затримки виконання рішень суду про поновлення на роботі, загалом в сумі 225,35 тис.гривень.

Відсутність належного контролю в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА за фактичним станом виконання робіт по капітальному будівництву та ремонту об’єктів закладів освіти, призвело до  завищення вартості виконаних робіт на суму 71,34 тис.грн. й відповідно до зайвого використання бюджетних коштів при виконанні бюджетних програм.

Під час державного фінансового аудиту проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні освіти за період з 01.01.2017 по 31.03.2019  та встановлено фінансових порушень на суму 153,0 тис. гривень.  Складено 49 протоколів про адміністративне правопорушення та притягнуто до  відповідальності винних осіб за порушення  законодавства з фінансових питань. 

З метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів аудитори надали керівництву Управління  освіти  Виноградівського району обґрунтовані пропозиції, та  вимогу про усунення виявлених порушень.
В Управлінні діє телефон довіри: (0312) 61-76-90.

 


16 вересня 2019, 11:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Словаччині автоперевізники блокують пункти пропуску

Українців закликали покинути Китай

В ужгородських школах поки не запроваджуватимуть карантин

Працівники ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 45 фактів крадіжок електроенергії за минулий тиждень

Британія запустить нову візову систему після Brexit

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину