Рубрика: Економіка

08 вересня

Fitch назвало умови угоди України з МВФ

foto

Серед ризиків нової кредитної програми Fitch Ratings відзначає поганий послужний список України при завершенні попередніх програм

Нова угода України з Міжнародним валютним фондом, ймовірно, буде включати контрольні структурні показники. Про це йдеться в огляді Fitch Ratings, оприлюдненому на сайті міжнародного агентства, пише Кореспондент.

Зазначається, що серед зобов'язань України можуть бути нове законодавство, яке посилює нагляд за фінансовим сектором (закон про "спліт"), розвиток ринку сільськогосподарських земель, стійкий прогрес і відчутні результати в боротьбі з корупцією, прогрес в приватизації і створення ринкового механізму для внутрішніх цін на газ.

Серед ризиків нової програми Fitch Ratings відзначає поганий послужний список України при завершенні попередніх програм (жодна з них не була виконана до кінця - ред.), а також потенційно негативні судові рішення, які приведуть до скасування раніше прийнятих рішень, наприклад, щодо націоналізації ПриватБанку.

Крім того, аналітики агентства відзначають ризики реалізації реформ через потенційну фрагментацію представництва президента в Верховній Раді в разі розбіжностей щодо політичних пріоритетів або тиску все ще впливових корпоративних інтересів.


08 вересня 2019, 17:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


«Золота» картопля: експерти пояснили, чому ростуть ціни

Про обмеження граничних сум готівкових розрахунків

Рада ухвалила закон про штрафи за перевантажені фури

Україна накопичила рекордну кількість газу в ПСГ

У ДФС назвали кількість оштрафованих власників «евроблях»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину