Рубрика: Анонси

05 вересня

В Ужгороді відбудеться фестиваль «Чеські дні в Закарпатті»

foto

Не встиг Ужгород відсвяткувати День Знань, як ужгородцям пропонується поринути в атмосферу чеської культури.

Всі ужгородці та гості міста матимуть можливість поринути в атмосферу святкування Чеських Днів на Закарпатті. Чеський Дім Регіонів в місті Ужгороді та в співпраці Устецького та Закарпатського країв, в нашому місті проводять вже ІІ фестиваль, де гості та жителі міста над Ужем матимуть змогу поринути у колоритну чеську культуру, скуштувати національну їжу та продегустувати славнозвісне чеське пиво від топових пивоварень. Сам фестиваль буде проходити 3 дні – з 6 по 8 вересня на площі Народній перед обласною радою.

На фестивалі відбуватиметься презентація чеських компаній, котрі мають неабиякий інтерес співпрацювати з бізнесменами нашого краю. Фестиваль такого формату проводитиметься лише в трьох містах світу — Брюсселі, Празі,та, звісно, в нашому рідному Ужгороді. Дана подія надовго закарбується в пам’яті кожного присутнього на фестивалі, адже минулорічний відбувся просто грандіозно. Атмосфера свята буде панувати впродовж всії 3-х днів. Для найменших гостей свята запрошені аніматори, котрі радо будуть розважати кожного. Карикатуристи, ходуни, чеські музиканти, співаки та ще багато приємних сюрпризів чекатимуть на вас.

Офіційна частина, де виступлять поважні гості з Чеської Республіки, міський голова та губернатор нашого краю розпочнеться о 13:00. Під час виступу буде відбуватись багато розіграшів на території фестивалю, тому не потрібно зволікати, а вже розпочинати його святкування.

Менше слів — більше діла. Запрошуємо всіх бажаючих прийти та показати, як Закарпаття вміє відпочивати! З нетерпінням чекаємо на Вас з п’ятниці по неділю на фестивалі Чеських Днів в Закарпатті. Зустрінемось!


05 вересня 2019, 9:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородський скансен запрошує на фестиваль «Коляди в старому селі»

Завтра в Ужгороді обмеження руху на вулиці Юрія Гагаріна

Завтра мешканці кількох вулиць Ужгорода залишаться без водопостачання

Завтра в Ужгороді – масштабне протипожежне тренування на базі ЗОШ №3

У неділю найбільший театр Закарпаття розпочинає 74-й театральний сезон

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину