Рубрика: Суспільство

18 серпня

"Швидка допомога, якої можете не дочекатися": У Виноградові люди обурені роботою швидкої

foto

Дівчині стало погано, втратила свідомість, перехожі викликали швидку, оператор замість відправити швидку випитувала дані постраждалої.

Про даний неприємний інцидент у соцмережі Фейсбук повідомила Тетяна Муромцева у групі НЕбайдужийВиноградів.

"Певно не весь Виноградів "Небайдужий"
Що це за медична реформа у нас така????
-Сьогодні з нами стався неприємний випадок.Гуляючи в місті з рідними, ми побачили,як дівчина зенацька втратила свідомість.З нею поряд була тільки її мама,котра ледь сама не впала від хвилювання.Звичайно ж,ми відразу підбігли,дали води.Старались привести до тями дівчину.Паралельно я дзвонила до "швидкої" "допомоги".Я почала пояснювати,що потрібна швидка допомога дівчині...стала пояснювати,де ми знаходимось.Натомість по той бік слухавки я почула: - Скільки років дівчині,яке її прізвище,ім'я і т.д.Я запитала,чи обов'язково відразу називати дані,чи не можна спочатку приїхати,допомогти,встановити причину.(бо не дай того Боже,могло закінчитись все гірше).На що отримала відповідь : - ні.Я маю записати її дані.Почувши щераз відмову на прохання спочатку приїхати,- я просто скинула..
Звичайно ж мама займалась допомогою своїй дитині(що робила б кожна мама).Мій брат пішов до аптеки,купив нашатир.Вдалось привести дівчину до тями.Ми пропонували відвезти їх на прийом швидкої.Та вони вже відмовились.Ще трохи постоявши біля них,переконавшись,що дівчині стало краще і пішли.
Питання - якби (не дай Бог) таке трапилось у людей,які таким чином відповідають на дзвінки до "ШВИДКОЇ" допомоги,то також записували б дані спочатку?Чи не виїхали б взагалі???
Чому зараз швидка не їде відразу на виклик???Людина може померти!Від тієї ж температури,тиску(через які на виклики взагалі вони не їдуть!)..Як??Не всі мають можливість самі приїхати.
Чи якщо мені стане погано і я буду вдома сама,то не маючи транспорту я маю собі таксі викликати???Чи помирати тихо???Чи у місті якщо я буду сама і відчую,що втрачаю свідомість,то просити людей не швидку викликати мені,а таксі??
Що це за реформа така?Залишати,хай собі помирають люди" - йдеться у дописі.

 

 

У Коментарях люди обурюються та висловлюють недовіру не лише до лікарів а і до медицмини взагалі.

Ось деякі з коментарів:

"Давно маю дуже погану думку про лікарів міста. Як по мені то вони ні які не лікарі, але ще і не люди з почуттям милосердя, а просто вішалки на які почепили білі халати.
Пусті, безмозглі і безсердечні істоти",- пише Ангелина Кормош 

"Ну справді могли сказати що машина виїжає а ви залишалишайтесь на зв'язку і коли прибуде швидка дасте дані". - написала Катя Лукей.

"Реформа дійсно бажає кращого.У мене у сусідки піднявся тиск,міг статися інсульт.коли викликали швидку,питання були:який у неї тиск?...я не лікар,у мене не має приладу,я пояснювала що жінці погано,затерпає одна сторона..одразу не хотіли приїхати.
Я не кажу,що лікарі погані,але цю реформу однозначно варто відкорегувати", - написала Алена Шарипова.

"Люди добрі, реформа проходить поетапно. Наразі реформовано первинну ланку(сімейна медицина). Реформа вторинної і третинної ланок та реформа екстренної допомоги стартує з 2020 року. Наразі швидка працює за стандартами, які прийняли у 2009 році. До чого це я. Так, випадок кричущий, але пишучи про реформу в такому руслі і там де її ще не було, ви нівелюєте в очах людей все, що зроблено і зроблено добре." - написала Nadka Dyka

 


18 серпня 2019, 15:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Експеримент з е-підручниками в україніських школах - провалився

Закарпатці більш ніж на 13% зменшили заборгованість за газ

На кількох вулицях Ужгорода сьогодні обмежать водопостачання

Міносвіти створить реєстр учнів і вчителів

Вибираємо сотейник

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину