Рубрика: Економіка

01 серпня

Експорт вітчизняної курятини у 4 рази перевищив імпорт закордонної

foto

В Україні експорт м'яса птиці і субпродуктів перевищує імпорт майже в чотири рази. Про це повідомляють аналітики Pro-Consulting, посилаючись на дані Державної фіскальної служби України, передає УНН.

Уточнюється, що в січні-червні Україна експортувала 211 тис. тонн м'яса птиці, у той час як імпорт продукту склав 60 тис. тонн. На 307 млн дол. і 24 млн дол. відповідно.

"Причиною зростання експорту курятини в ЄС є високий рівень якості української продукції, а також зростання внутрішнього виробництва", - пояснюють аналітики.

У Pro-Consulting нагадали, що сьогодні Україна займає 6 місце в рейтингу експортерів курятини.

"Так, найбільші обсяги експортних поставок припали на жовтень і листопад, після чого імпорт української продукції знизився, що пов'язано з маркетинговою політикою найбільшого постачальника", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, найбільшим виробником і експортером курятини в Україні є компанія "Миронівський хлібопродукт" (ТМ Наша Ряба). Частка МХП в загальному експорті країни - 88%. МХП - одна з двох українських компаній, чия продукція допущена до країн ЄС.

За прогнозами німецьких експертів, в 2019-м Україна збільшить показники експорту курятини до 350 тис. тонн, випередивши, при цьому, Росію, Білорусь і Канаду.


01 серпня 2019, 11:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З початку року на Закарпатті від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 80 млн грн

При каких условиях начнется рост средней зарплаты?

Україні на виплату боргів наступного року треба 438 мільярдів — Мінфін

«Золота» картопля: експерти пояснили, чому ростуть ціни

Про обмеження граничних сум готівкових розрахунків

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину