Рубрика: Економіка

01 серпня

Експорт вітчизняної курятини у 4 рази перевищив імпорт закордонної

foto

В Україні експорт м'яса птиці і субпродуктів перевищує імпорт майже в чотири рази. Про це повідомляють аналітики Pro-Consulting, посилаючись на дані Державної фіскальної служби України, передає УНН.

Уточнюється, що в січні-червні Україна експортувала 211 тис. тонн м'яса птиці, у той час як імпорт продукту склав 60 тис. тонн. На 307 млн дол. і 24 млн дол. відповідно.

"Причиною зростання експорту курятини в ЄС є високий рівень якості української продукції, а також зростання внутрішнього виробництва", - пояснюють аналітики.

У Pro-Consulting нагадали, що сьогодні Україна займає 6 місце в рейтингу експортерів курятини.

"Так, найбільші обсяги експортних поставок припали на жовтень і листопад, після чого імпорт української продукції знизився, що пов'язано з маркетинговою політикою найбільшого постачальника", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, найбільшим виробником і експортером курятини в Україні є компанія "Миронівський хлібопродукт" (ТМ Наша Ряба). Частка МХП в загальному експорті країни - 88%. МХП - одна з двох українських компаній, чия продукція допущена до країн ЄС.

За прогнозами німецьких експертів, в 2019-м Україна збільшить показники експорту курятини до 350 тис. тонн, випередивши, при цьому, Росію, Білорусь і Канаду.


01 серпня 2019, 11:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Торік на Закарпатті побільшало імпортних товарів

В яких українських містах найдорожча комуналка?

Кабельно-проводниковая продукция и ее характеристики

МВФ допустив найгірший сценарій розвитку світової економіки через коронавірус

У Мінекоенерго анонсували рекордне зниження ціни на газ цього літа

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину