Рубрика: Бізнес

23 липня

Які можливості нам надає страховий поліс «зелена карта»?

foto

Оформляти такий страховий поліс повинні усі ті хто подорожує до країн Євросоюзу

Сьогодні, для того щоб перетнути кордон на автомобілі обов’язково мати при собі відповідний документ який називається «зелена карта». Спробуймо розібратись детальніше як можна придбати таку міжнародну страховку і поговоримо про переваги які можна отримати від її оформлення.

Що таке страховий поліс Зелена Карта і хто повинен його оформляти?

Страховий поліс «зелена карта» це документ, згідно з яким здійснюється страхування цивільної відповідальності в країнах які підписують цей договір. Даний сертифікат дозволяє відшкодовувати збитки які були отримані з вини застрахованого.

Оформляти такий страховий поліс повинні усі ті хто подорожує до країн Євросоюзу. Оформити такий страховий поліс можна на сайті страхової компанії «VUSO».

Чому варто оформити страховку «зелена карта» в режимі онлайн?

Оформлення страхового поліса «зелена карта» надасть вам багато очевидних переваг. По-перше, не потрібно буде переплачувати за поліс на кордоні. Це очевидна економія коштів, адже онлайн «зелена карта» коштує менше ніж на кордоні. По-друге, таким чином ви зможете зекономити свій дорогоцінний час. Нескладна процедура оформлення страхового поліса в режимі онлайн займе всього кілька хвилин. Простий та зручний сервіс оформлення полісу дозволить зробити замовлення усім без винятку, для цього не потрібно мати особливих вмінь. Ще однією вагомою перевагою є безкоштовна доставка. Кур'єр зможе доставити страховку у будь-який населений пункт України в зручний для вас час.

Як придбати «зелену карту» на сайті?

Для того щоб купити зелену карту на сайті потрібно здійснити декілька нескладних кроків. На першому етапі розрахуйте загальну вартість вашого поліса. Для цього вкажіть тип вашого транспортного засобу, строк поїздки, дату від'їзду, а також країну поїздки. Після заповнення відповідної форми система автоматично підрахує підсумкову вартість страхового поліса. Після замовлення «зеленої карти» отримайте її там де вам зручно, у будь-який час. Оплатити страховий поліс можна різними способами. Ви можете здійснити оплату в режимі онлайн, розрахуватись отримавши рахунок через відділення банку, або оплатити його готівкою безпосередньо при отриманні полісу. Приємним бонусом також стане безкоштовна доставка страховки, якщо сума замовлення складає 500 грн і більше.


23 липня 2019, 11:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Cкiльки коштуватиме газ для населення у сiчнi 2020 року?

ТОП-7 преимуществ виртуальной АТС для бизнеса

Курс валют на 13 грудня

Курс валют на 11 грудня

Оценка продукта интеллектуальной собственности

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину