Рубрика: Анонси

22 липня

В Ужгороді відбудеться фестиваль «Маркет мов»

foto

У суботу, 27 липня, з 12.00 до 21.00 в Ужгороді на площі Народній відбуватиметься фестиваль «Маркет мов» – публічний захід, організований Міністерством інформаційної політики України спільно із Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студради при міністерстві.

Для популяризації вивчення іноземних мов серед студентства та молоді обласного центру Закарпаття протягом дня проведуть виставку провайдерів навчальних послуг, майстер-класи, тестування з англійської мови, демонстрація та показ кінострічок з обговоренням на сцені, чемпіонат з інтелектуальної гри англійською мовою, розмовні клуби, працюватиме дитяча розважальна зона тощо. Участь у фестивалі безкоштовна.

Найголовніша подія дня, як інформують організатори – проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову», на якому досліджуватимуть, у чому різниця між комунікативною методикою та природним засвоюванням мови мозком людини (під час проведення тренінгу продемонструють реальні наукові та практичні прилади).

Гостем події, під час святкового концерту, стане лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко зі спеціальною програмою, що мотивує молодь популяризувати рідну мову у суспільстві та серед іноземців зокрема.


22 липня 2019, 18:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З 1 серпня на словацько-українському кордоні працюватимуть усі пункти пропуску

ФК "Минай" у суботу зіграє перший матч у новому сезоні УПЛ

Ужгородський скансен запрошує взяти участь у виставці «Натхненні лялькою»

Відзавтра частину вулиці Собранецької в Ужгороді перекриють – розпочинається капремонт

На стадіоні Мукачівської ДЮСШ буде розгорнуто найбільший Олімпійський прапор

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено