Рубрика: Спорт

19 липня

«Минайці» виграли в товариському закарпатському дербі

foto

ФК «Минай» у своєму черговому товариському поєдинку розібрався із своїм давнім опонентом - ФК «Ужгородом». У матчі, який вже давно називають закарпатське дербі, наша команда була сильніше з рахунком 2:0.

Історія протистоянь «минайців» з «Ужгородом» доволі велика – щоправда, команди вперше зустрічалися в статусі професійних клубів. Якщо «Минай» вже давно пішов цією дорогою, то «Ужгород» тільки цього літа отримав відповідний статус.

Звісно, наша команда прагнула в цьому матчі довести свою силу і вкотре показати – хто найсильніший в нашому краї. «Ужгородці» також були дуже налаштовані, тому не дивно, що гра вийшла цілком гарячою – вже на 20-ій хвилині матчу арбітр роздав три жовті картки. Загалом матч відзначався великою кількістю боротьби.

Тренерський штаб Кобіна в цьому матчі вирішив зіграти двома складами і з однаковою тактикою – троє центральних захисників, два фулбека, два центральних півзахисника, два атакуючих і один центрофорвард або як по-сучасному його називають «страйкер».

На повну ця схема зіграла у другому таймі. А ось у першому не надто клеїлася атакуюча гра. Команда домінувала, володіла м’ячем, але із завершальними ударами не виходило. Розігралися футболісти хіба у другій половині тайму – коли пробивав по воротам Шпак після допомоги Кополовця, або Капустей після розіграшу кутового. Найнебепезчнішим був Карноза, який пробивав з-за меж штрафної на 44 хвилині, але м’яч пролетів поруч із дальньою штангою.

Суперник, у свою чергу, теж не дрімав. Особливо небезпечним був габаритний форвард Артем Корольчук, якого підписали минулого тижня. На 20-ій хвилині він пройшов двох наших захисників та пальнув у дальню хрестовину – обійшлося.

А ось у другому таймі «минайці» заграли швидше. Атака активізувалася з виходом Гегедоша та особливо Пиняшка. Перший на 50 хвилині створив непоганий момент – передачею з центру після перехоплення вивів Маїка сам-на сам на ворота, той прострілив в центр, але з 4 метрів «минаєць» (гравець на перегляді)  пробив вище.

За 10 хвилин вище пробив і Пиняшко, який вже другий матч демонструє хорошу форму. Він класно зупинив м’яч і підібрав його собі під удар, але не пощастило. Але ще через 10 хвилин нарешті «минайці» святкували взяття воріт. Забили завдяки стандарту – з лівого флангу подали, м’яч потрапив у захисника «Ужгорода» і під ногу Гавриленку – 1:0.

Не встигли гості отямитися, як витягували ще один м’яч зі своєї сітки – знову показав клас Пиняшко, який на швидкості увірвався у штрафну і пробив у дальній кут – 2:0. Вже після такого удару «ужгородці» не відійшли і «Минай» спокійно довів матч до перемоги.

Могли забивати ще. Міг оформлювати дубль Гавриленко, але  втратив момент на 82-ій хвилині. «Ужгород» також міг забити на вже доданій арбітром хвилині, але також не пощастило. У підсумку 2:0 і «Минай» вкотре доводить свою перевагу. Це була цікава гра з гідним суперником.

Ще цього тижня у команди заплановано ще один товариський поєдинок, про який ми повідомимо пізніше. Слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті та на клубних соцмережах.

«Минай» - «Ужгород» 2:0

Голи: Гавриленко, 69, (1:0), Пиняшко, 71, (2:0)

ФК «Минай»: Артем Кулініч, Олег Дмитренко, Володимир Корнутяк, ГНП, Михайло Кополовець, Владислав Микуляк, Олексій Шпак, Вадим Страшкевич, Артур Карноза, Олександр Глагола, Іван Капустей.

Запасні: Андрій Попович, Андрій Черепко, Яромир Лобода, ГНП, ГНП, Олег Допілка, Ігор Вагін, Максим Гавриленко, Петро Стасюк, Роберт Гегедош, Олег Маік, Василь Пиняшко.

ФК «Ужгород»: Михайло Готра, Олександр Ковчар, Станіслав Котьо, Степан Федак, Віктор Масійкевич, Віктор Ряшко, Владислав Павленко, Сергій Машталір, Кирило Пасічник, Адріан Пуканич, Артем Корольчук.

Запасні: Мирослав Лютнянський, Вадим Ференцик, Михайло Рацин, Юрій Дрозд, Володимир Дуран, Петро Луців, Василь Луців, Іван Русин, Віталій Міклош, Олександр Бако, Ввадим Селещук.