Рубрика: Суспільство

16 липня

Дітей до шести місяців необхідно годувати виключно грудним молоком - ВООЗ

foto

Всупереч рекомендаціям фахівців готове дитяче харчування часто рекламують як придатне для включення в раціон дітей молодше 6 місяців, а в значній частині цієї продукції міститься неприпустима кількість цукру. Про це говориться в новій доповіді ВООЗ, передає УНН.

Експерти, як відомо, рекомендують годувати дітей до шести місяців виключно грудним молоком. В опублікованому в 2016 році керівництві ВООЗ чітко вказана неприпустимість реклами продукції для прикорму дітей молодше півроку.

"Правильне харчування в ранньому і грудному віці залишається запорукою оптимального росту і розвитку дітей та їх здоров'я в майбутньому - зокрема, воно сприяє профілактиці надлишкової маси тіла та ожиріння та аліментарно-залежних неінфекційних захворювань", - говорить директор Європейського регіонального бюро ВООЗ д-р Жужанна Джакаб. 

Фрукти і овочі, які природним чином містять цукор, придатні для харчування дітей грудного та раннього віку, проте дуже високий вміст вільних цукрів у пюреподібних продуктах викликає серйозну стурбованість. Експерти ВООЗ закликають всі уряди дотримуватись рекомендацій фахівців в забезпеченні здорового харчування для дітей. 


16 липня 2019, 13:36
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Страйк у Франції: поліція затримала 71 особу

Стать магистром в Польше? Легко!

Жіночі шапки від New Balance – стиль у комфорті

Вчені розповіли про смертельну небезпеку макіяжу

Скільки закарпатці боргують за житлово-комунальні послуги?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину