Рубрика: Суспільство

15 липня

Патрульні, спільно з управлінням Укртрансбезпеки здійснили рейд по перевізниках

foto

З метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті.

З метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посиленню заходів з безпеки перевезень пасажирів при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей, управлінням патрульної поліції у Львівській області спільно з Управлінням Укртрансбезпеки проведено спільні заходи державного контролю транспортних засобів перевізників під час випуску їх на лінію.

З 11 червня по 11 липня, мобільні групи перевірили 370 маршрутних транспортних засобів. У 179 випадках виявили порушення. За виявлені правопорушення інспектори винесли відповідні адміністративні матеріали.

Подібні заходи поліцейські проводять з метою недопущення збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участі транспортних засобів, що здійснюють пасажирські перевезення та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень.

Під час спілкування із кермувальниками, патрульні наголошують на недопущеннях порушень Правил дорожнього руху, адже вони перевозять пасажирів. Також акцентують увагу водіїв на основних причинах ДТП та стані аварійності на території обслуговування.

 


15 липня 2019, 17:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Заслужений Академічний Закарпатський Народний Хор сьогодні святкує своє 75-річчя!

Уряд скасує заборону на в'їзд для іноземців

В Україні оновили поділ на карантинні зони

Прокат автомобиля в Киеве: варианты аренды, их преимущества и существенные моменты

Повз Землю рекордно близько пролетить астероїд

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину