Рубрика: Суспільство

11 липня

У Ватикані розкопали могили через зниклу 35 років тому дівчинку, але у них не знайшли людські останки

foto

У Ватикані на історичному Тевтонського кладовищі у пошуках останків зниклої в 1983 році Емануель Орланді розкрили дві могили.

Про це повідомляє AFP.

Однак там не були знайдені останки дівчини, ні тіла тих, хто офіційно вважався там похованим.

«В ході операції не було виявлено ніяких людських останків, ні похоронних урн», - сказав тимчасовий глава служби друку Святого престолу Алессандро Джізотті.

У четвер, 11 липня, співробітники поліції провели ексгумацію двох могил на Тевтонському кладовищі у стінах Ватикану, яке використовується для поховання співробітників католицьких організацій. Припускали, що в одній з них можуть знаходитися останки зниклої в 1983 році Емануель Орланді. У березні адвокату сім'ї Орланди надійшло анонімне повідомлення, в якому їй рекомендували заглянути всередину могили, розташованої на цьому кладовищі. Також було вирішено відкрити сусідню могилу, щоб уникнути будь-яких помилок.

Однак там не знайшли ні останки Емануель, ні останки двох принцес, які, як вважалося, були поховані там в 1836 і 1840 роках.

«Останнє, чого я очікував, це знайти порожні гробниці», - сказав 60-річний брат зниклої дівчини П'єтро Орланді.

Нагадаємо, що в посольстві Святого Престолу в Італії виявили людські останки. Адвокати рідних італійки, яка зникла безвісти 35 років тому, вимагають від прокуратури надати додаткову інформацію про фрагменти знайдених людських кісток.

Йдеться про зниклу Емануелу Орланді, дочку ватиканського співробітника, доля якої залишається однією з найзагадковіших таємниць Ватикану.


11 липня 2019, 17:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже 3000 закарпатців відключили від газопостачання через борги за спожитий газ

В Ужгороді проводять суцільну дератизацію

До уваги закарпатців: з 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Сьогодні відзначається День захисника України

На українсько-угорському кордоні зафіксовано черги автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину