Рубрика: Культура

09 липня

Куди піти у місті Рахів? Відвідайте унікальний музей екології гір (ФОТО)

foto

Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах – функціонує в Карпатському біосферному заповіднику як інформаційний еколого-освітній та історико-культурний осередок.

Як повідомляє Туристичний інформаційний центр “Турінформ Закарпаття”, це єдиний в Україні такий музейний комплекс. Музейна експозиція складається з двох відділів – “Природа Карпат” та “Природокористування в Українських Карпатах”.

У першому відділі можна ознайомитися з історією Карпатських гір, їх геологією, геоморфологією, основними типами ландшафтів, рослинним і тваринним світом.

Його окрасою є дві діорами – “Карстова печера” і “Буковий праліс”.

Перша у деталях імітує інтер’єр карстової печери з сталактитами і сталагмітами. Діорама “Буковий праліс” представляє фрагмент первісних незайманих лісів, що збереглися на вапнякових скелях Угольки – одного з масивів Карпатського біосферного заповідника, де дерева досягають велетенських розмірів, а їх вік – 300-500 років.

У другій частині експозиції розкривається тема природокористування в Українських Карпатах від початку колонізації, що розпочалася в пізньому палеоліті, близько 20 тис.років тому, і до наших днів.

Загалом, увесь музейний комплекс поєднує природу і культуру, сиву давнину і погляд у завтра, а відвідання його наповнює новим змістом наше розуміння величі первозданної природи і самої людини як її частини.

Адреса музею екології гір: м.Рахів, вул. Червоне плесо, 77. Запрошуємо Вас відвідати Музей екології гір, що знаходиться на південній околиці Рахова в Центральній садибі Карпатського біосферного заповідника!  

 

Музей працює у робочі дні тижня з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Туристичний інформаційний центр: Турінформ Закарпаття


09 липня 2019, 10:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Вийшов друком туристичний путівник Ужгородом

В Ужгороді завершився ІІ міжнародний фестиваль моновистав

Аліна Паш зняла документальний фільм «Pintea»

В рамках Другого міжнародного фестивалю моновистав «Монологи над Ужем» ужгородці зможуть побачити 12 вистав

"Паланок" долучився до грантового проекту ЄС "СМАРТ Музей: сучасні форми представлення культурної спадщини"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину