Рубрика: Кримінал

26 червня

Хакери зламали телекомунікаційні системи у 30 країнах - ЗМІ

foto

Активну діяльність нелегального доступу до телекомунікаційних систем помітили тільки цього року.

Хакери здійснили атаку на системи телекомунікаційних компаній більш ніж у 30 країнах. Про це у вівторок, 25 червня, повідомляє американо-ізраїльське підприємство у сфері безпеки Cybereason, передає DW.
 
За даними Cybereason, у результаті злому телекомунікаційних систем викрадено великі обсяги приватних даних, а також інформацію компаній. Водночас назви компаній, а також країни, які зазнали хакерських атак, не називаються.
 
Повідомляється, що хакери знайшли шляхи доступу до систем ще у 2017 році і зламували їх протягом 2018 року. Активну діяльність нелегального доступу до телекомунікаційних систем Cybereason зауважив цього року.
 
"Рівень комплексності свідчить про те, що це не кримінальне угруповання", - підкреслив керівник Cybereason Ліор Дев. За його словами, атака такого обсягу могла координуватися тільки урядом якоїсь країни, а використані програми з високим ступенем ймовірності показали, що вона була здійснена з Китаю.
 
За даними Cybereason, метою хакерської атаки є інформація про окремих осіб в урядах, політиці, а також у силових органах. За даними агентства, хакери забезпечили доступ до кожного користувача і його пароля, завдяки чому отримали, зокрема, рахунки і дані про телефонні з'єднання.
 
Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

26 червня 2019, 9:42
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українець приховав цигарки у будівельні блоки (ФОТО)

Посадовців Закарпатської митниці ДФС викрито на масштабних зловживаннях - прокуратура

Партію тютюнових виробів намагався незаконно провезти через українсько-угорський кордон літній громадянин Угорщини (фото)

В Ужгороді жінка обкрадає людей у транспорті (фото)

Берегівчанин ходив містом з коробкою, в якій були саджанці коноплі (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину