Рубрика: Суспільство

23 червня

Варшава є другим містом в Європі за кількістю студентів

foto

Столиця Польщі випередила, зокрема, Рим, Мадрид та Барселону

Рапорт Польського економічного інституту показує, що кількість закладів вищої освіти в даному місті у 80% впливає на можливості розвитку агломерації. У звіті зазначається, що сьогодні Варшава є другим за величиною академічним центром у Європі. Столицю Польщі випередив лише Париж, – пояснює представник Інституту Анджей Кубісіак:

«Ми віддалили такі міста як Рим, Мадрид, Барселона. Із точки зору кількості студентів Варшава лідирує», – наголошує Кубісяк.

Доповідь показує, що в самій Польщі, крім столиці, найбільш привабливими для студентів містами є Краків, Познань і Вроцлав. Загалом над Віслою в 369 університетах навчається 1,3 млн студентів.

«Академічність міст дуже сильно впливає на можливості розвитку окремих агломерацій, оскільки притягуює молодь, яка згодом дуже помітно підсилює місцевий ринок працевлаштування, що в свою чергу є дуже суттєвим аргументом для закордонних інвесторів та підприємців, які планують свої інвестиції. Тобто, велике число молодих людей притягує інвестиції, впливає на ринок праці та якість і доступність послуг», – вказує експерт, і додає, що в результаті, всі ці чинники впливають на рівень заможності мешканців.

Джерело: Польське радіо


23 червня 2019, 16:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Закарпатті зробили понад 650 тисяч щеплень проти COVID-19

На 30% менше смертей: Ляшко розповів, чого очікувати від нового піку COVID-19

Під час перевірки лижної фабрики у Чопі фахівці Держпраці зафіксували низку порушень вимог з охорони праці

Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено