Рубрика: Суспільство

17 червня

ПрАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» попереджає про небезпеку ураження електричним струмом у зонах об’єктів енергетики

foto

Будьте уважні і обережні!

Сьогодні частішають випадки ураження як дорослих, так і дітей електричним струмом. Таке відбувається через недбалість людей і недостатність усвідомлення небезпеки від ураження електричним струмом. Електрична напруга невидима для зору та сприйняття людиною, а отже, небезпека не усвідомлюється до моменту ураження. Будьте дуже уважні, коли перебуваєте поблизу енергетичних об’єктів! В Україні розроблені й затверджені Правила охорони електричних мереж, якими, крім іншого, визначені умови запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму.

Правилами визначені охоронні зони електричних мереж, перебування в яких становить потенційну загрозу для життєдіяльності людини. Тобто, наближення на визначену відстань до енергетичних об’єктів або проведення в цих зонах будь-яких робіт чи заходів є небезпечним для життя! Для запобігання нещасним випадкам дотримуйтесь таких правил: Не заходьте на територію і в приміщення об’єктів електричних мереж.

Не відкривайте двері огороджень електроустановок і не проникайте за огорожі й бар’єри. Не піднімайтесь на опори ліній електропередачі, обладнання трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів Не запускайте поряд із лініями електропередачі спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв, не кидайте на проводи будь-які сторонні предмети. Не рибальте поблизу ліній електропередачі. Не розпалюйте під лініями електропередачі вогнища, не складайте дрова, солому та інші легкозаймисті речі. Не наближайтесь до обірваного проводу на відстань ближче ніж 8 метрів. Не торкайтеся обірваних проводів.

Під час грози, якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте наближення до об’єктів електричних мереж. Дотримуйтеся вимог попереджувальних знаків і плакатів, якими позначені місця небезпеки від ураження електричним струмом, заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач. Не нехтуйте цими правилами! Прості речі рятують життя. Бережіть себе! У разі якщо ви помітили будь-які порушення із зазначених вище: обірвані або провислі проводи ліній електропередачі, відкриті двері або люки електроустановок, пошкоджені опори, негайно повідомте на гарячу лінію ПрАТ «Закарпаттяобленерго»: 0-800-50-16-20 (безкоштовно для стаціонарних і мобільних телефонів) з будь-якого регіону області. Бажаємо вам лише гарних подій у житті!

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго»


17 червня 2019, 8:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Закарпатті зробили понад 650 тисяч щеплень проти COVID-19

На 30% менше смертей: Ляшко розповів, чого очікувати від нового піку COVID-19

Під час перевірки лижної фабрики у Чопі фахівці Держпраці зафіксували низку порушень вимог з охорони праці

Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено