Рубрика: Надзвичайне

01 червня

«Мукачівводоканал» в примусовому порядку відшкодовуватиме заподіяні довкіллю збитки на суму майже 7 мільйонів гривень

foto

Держекоінспекція у Закарпатській області у ході перевірки Мукачівського КП «Мукачівводоканал» встановила, що підприємство впродовж тривалого періоду самовільно здійснювало забір прісної води з підземних джерел водопостачання після закінчення дії дозволів на спеціальне водокористування.

За результатами заходу державного нагляду(контролю) відповідно до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів проведено розрахунок  на суму 6 831 253 гривні. Матеріали перевірки Державна екологічна інспекція у Закарпатській області скерувала до органів  прокуратури.
Мукачівська місцева прокуратура Закарпатської області заявила позов в  інтересах держави  в особі  Мукачівської міської ради, Павшинської сільської ради та Кольчинської селищної ради до МКП “Мукачівводоканал” про примусове стягнення зазначеної суми збитків. Господарський  суд Закарпатської області вивчивши всі наявні докази в матеріалах справи, заслухавши представників сторін 2 травня 2019 року задовольнив позов у повному обсязі та зобов’язав  Мукачівське  міське комунальне підприємство “Мукачівводоканал” відшкодувати заподіяні збитки на користь Мукачівської міської, Кольчинської селищної та Павшинської сільської рад.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області


01 червня 2019, 14:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Трагічна ДТП на Кіровоградщині: родина не змогла вибратись з палаючого авто (ФОТО)

Вогнеборці загасили пожежу, що виникла у житловому будинку на Тячівщині

Мешканка Мукачівщини отримала опіки під час спалювання сухої трави

В Ужгороді пограбували жінку

За минулу добу на Закарпатті у 162 пацієнтів підтверджено коронавірус

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено