Рубрика: Суспільство

31 травня

Чехія ускладнює умови надання громадянства

foto

Міністерство внутрішніх справ Чехії має намір зробити суворішими правила отримання громадянства країни, мотивуючи це міркуваннями безпеки.

Про це інформує 420on.cz.

“Проект поправок представлено на узгодження відомствам. Зокрема, при подачі документів на громадянство буде суворіше оцінюватися фінансовий стан кандидата, знання мови і перевірятися відсутність кримінального минулого", - йдеться в повідомленні.

Як заявив міністр внутрішніх справ Чехії Ян Гамачек, мета пропонованих змін у тому, щоб зреагувати на погіршення ситуації у сфері глобальної безпеки. Так, згідно з проектом, у претендентів на громадянство буде оцінюватися відсутність не тільки судимості, а й правопорушень, зокрема, пов'язаних зі зберіганням зброї та недотриманням громадського порядку.

 

Заявник муситиме довести, що він має достатньо коштів і майна для проживання в країні. Кандидатам, як і раніше, доведеться складати іспит на знання чеської мови та реалій. Як і раніше, від нього звільняються ті, хто відучився в навчальних закладах Чехії три роки, однак тепер такі заклади мають бути зареєстровані. Це покликано покласти край практиці, коли люди приносять документи, що нібито підтверджують навчання, а насправді не знають мови.

"Недостатній рівень володіння чеською мовою і незнання чеських реалій є серйозною перешкодою для інтеграції іноземців та сприяють їх соціальної ізольованості від суспільства", - переконані в МВС.

У період з 2014 до 2018 року міністерство отримало 18 229 заяв від іноземців із проханням про чеське громадянство. З міркувань національної безпеки 170 заявок були відхилені.


31 травня 2019, 15:45
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу на Закарпатті від COVID-19 щепили 3 225 осіб

За минулу добу від COVID-19 щепили понад 143 тисяч українців

Змінено умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони

Україна посилює правила в'їзду

Прокуратура запобігла ліквідації двох дитячих шкіл мистецтв на Ужгородщині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено