Рубрика: Суспільство

30 травня

Сьогодні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

foto

Як інформує управління освіти Ужгородської міської ради, за оперативними даними участь у ньому взяли 93,2% зареєстрованих на складання ЗНО в окрузі Ужгорода.

Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року могли обрати фізику як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, інформує Ужгородська міська рада.

Учасники ЗНО працювали із завданнями протягом 180 хвилин, жодного порушення не зафіксовано.  Проведення тестування забезпечували 47 педагогічних працівників.            

Сертифікаційна робота з фізики містила 38 завдань різних форм: 24 із вибором однієї правильної відповіді, 4 – на встановлення відповідності («логічні пари»), 10 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

      При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.

    Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року, які обрали фізику для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі в процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 червня 2019 року.

Наступне, зовнішнє незалежне оцінювання – з історії України відбудеться у вівторок, 4 червня. ЗНО з історії України – друге за кількістю учасників з усіх випробувань ЗНО-2019.


30 травня 2019, 17:49
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Заслужений Академічний Закарпатський Народний Хор сьогодні святкує своє 75-річчя!

Уряд скасує заборону на в'їзд для іноземців

В Україні оновили поділ на карантинні зони

Прокат автомобиля в Киеве: варианты аренды, их преимущества и существенные моменты

Повз Землю рекордно близько пролетить астероїд

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину