Рубрика: Суспільство

29 травня

Виноградівські рятувальники навчають молоде покоління як не стати заручником «пожежної халепи» (фото)

foto

Учора, 28 травня, рятувальники місцевого підрозділу на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Виноградів провели День цивільного захисту.

Спочатку у навчальному закладі пролунав сигнал тривоги, після якого відбулася повна евакуація школярів та викладацького складу з будівлі школи. Усі зібралися на подвір’ї, рятуючись від умовної пожежі. Тут представники ДСНС прочитали учням лекцію з питань пожежної безпеки та цивільного захисту. Молоді нагадали як можна запобігти пожежі та що треба робити у випадку її виникнення. Також школярів проінформували про порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та інших надзвичайних подій.

Далі вогнеборці продемонстрували присутнім пожежний автомобіль й детально розповіли про його обладнання. Школярам дали можливість приміряти на себе спорядження вогнеборця та загасити умовну пожежу із пожежного ствола.

Цього ж дня і до вихованців школи-інтернат, що у с. Перехрестя, Виноградівського району, завітали надзвичайники із смт Вилок. Співробітники Служби порятунку розповіли школярам про випадки пожеж, надзвичайних ситуацій, що трапляються в області, а особливо звернули увагу на ті факти, які стаються саме з вини дітей. Без показових виступів рятувальників і демонстрації рятувального автомобіля та його оснащення також не обійшлося. В кінці заходу учні подякували рятувальникам за змістовну розповідь про безпеку життєдіяльності та запросили в гості ще.

a35 копия.jpg d13 копия.jpg

h20 копия.jpg u56 копия.jpg

 

У ДСНС України у Закарпатській області


29 травня 2019, 11:55
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Про гриби та їх можливу небезпеку

Заслужений Академічний Закарпатський Народний Хор сьогодні святкує своє 75-річчя!

Уряд скасує заборону на в'їзд для іноземців

В Україні оновили поділ на карантинні зони

Прокат автомобиля в Киеве: варианты аренды, их преимущества и существенные моменты

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину